Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="250743"]
Материалы на украинском языке

9 ознак того, що у вас проблеми з щитоподібною залозою

Old date:
Current date: 2022.08.11
New date: 2020.07.10
0
Щитоподібна залоза відповідальна за регуляцію обміну речовин, гормональний баланс, а також за роботу життєво важливих органів - та

Щитоподібна залоза відповідальна за регуляцію обміну речовин, гормональний баланс, а також за роботу життєво важливих органів — таких, як серце, печінка, нирки і навіть мозок.

 проблеми з щитоподібною залозою

Джерело: Freepik

За даними медиків, в сучасному світі у багатьох виникають проблеми з щитоподібною залозою в результаті чого загальний стан здоров’я виявляється під загрозою.
Так, при захворюваннях щитоподібної залози в організмі відбуваються фізичні, гормональні та емоційні зміни, які негативним чином впливають на якість життя людини та можуть бути смертельно небезпечними для здоров’я.

Фахівці наголошують на важливості регулярного відвідування ендокринолога, а також акцентують увагу на симптомах проблем з щитоподібною залозою, які можуть попередити вас і вчасно запідозрити недобре.


 проблеми з щитоподібною залозою

Джерело: Freepik

1. ЗБІЛЬШЕННЯ АБО ВТРАТА ВАГИ

Різкий і безпричинний набір ваги або, навпаки, схуднення, також є тривожними сигналами. Щитоподібна залоза бере участь в регулюванні швидкості обміну речовин — процесі спалювання калорій нашим організмом. Таким чином, зниження і збільшення ваги безпосередньо пов’язане з тим, скільки свого гормону виробляє щитовидка. Якщо надмірно багато — вас чекає різке схуднення, а якщо мізерно мало, то, найімовірніше, ви будете стрімко поправлятися.


2. ЗАКРЕПИ АБО ДІАРЕЇ

Якщо вас постійно мучать закрепи, або, навпаки, ви стали часто страждати від діареї, то вам слід відвідати не тільки гастроентеролога, а й ендокринолога. Вся справа в тому, що гормони щитоподібної залози впливають на здатність організму засвоювати їжу. Таким чином, при проблемах з цією залозою можуть виникати, як діареї, так і закрепи.

проблеми з щитоподібною залозою

Джерело: Freepik

3. ПРОБЛЕМИ ЗІ ШКІРОЮ


Сухість шкіри, зміна її кольору, блідість, а також лущення можуть бути симптомами проблем з щитовидкою. Медики стверджують, що неправильна робота щитоподібної залози також провокує передчасне старіння та раптову різку появу зморшок.

4. ПРОБЛЕМИ З ВОЛОССЯМ

Проблеми з щитоподібною залозою негативно позначаються і на стані волосся. Крім інтенсивного випадання, хвороба щитоподібної залози може стати причиною сухості шкіри голови, витончення та ламкості волосся — не тільки на голові, але і на віях і бровах.


5. НЕЗРОЗУМІЛЕ ВІДЧУТТЯ ЖАРУ АБО ХОЛОДУ

Щитоподібна залоза бере участь у регулюванні температури тіла. Тому в ситуації, коли з її повноцінним функціонуванням починаються проблеми, людина може відчувати незрозуміле відчуття жару, або, навпаки, постійного промерзання і холоду.

 проблеми з щитоподібною залозою

Джерело: Freepik

6. ХРОПІННЯ І ХРИПОТА


Раптово з’явилася хрипота, а також інші проблеми з голосом — ще один симптом проблем з щитоподібною залозою. Крім того, ще однією явною ознакою захворювання щитоподібної залози є хропіння. Це пов’язано переважно з тим, що щитоподібна залоза сильно збільшується в розмірах, коли відбувається запалення, і як наслідок викликає дискомфорт в області шиї.

7. ДЕПРЕСІЯ ТА ТРИВОЖНІСТЬ

З огляду на, що щитоподібна залоза впливає на гормональний фон, слід звертати увагу на зміни, які відбуваються з вашим психоемоційним станом. Так, якщо у вас виникла затяжна депресія або ви регулярно зустрічаєтеся з почуттям тривоги — зверніться до лікаря.

 проблеми з щитоподібною залозою

Джерело: Freepik

8. НЕРЕГУЛЯРНИЙ МЕНСТРУАЛЬНИЙ ЦИКЛ ТА ПРОБЛЕМИ ІЗ ЗАЧАТТЯМ

Проблеми з щитоподібною залозою можуть провокувати гормональний дисбаланс в організмі. Це, в свою чергу, призводить до збоїв менструального циклу, зниження лібідо та навіть проблемам з зачаттям.


9. БІЛЬ У ТІЛІ


Медики повідомляють, що проблеми з щитоподібною залозою можуть стати причиною хворобливих відчуттів у суглобах, м’язах та різних частинах тіла. Тривалі болі в тілі — вагомий привід записатися до лікаря, в тому числі до ендокринолога.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x