Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="262089"]
Материалы на украинском языке

9 корисних продуктів для зубів та ротової порожнини

Old date:
Current date: 2023.03.23
New date: 2021.02.09
0
Здорові зуби – важлива складова нашого самопочуття. Це не тільки естетично гарно, але й неабияк впливає на здоров’я всього органі
Здорові зуби – важлива складова нашого самопочуття. Це не тільки естетично гарно, але й неабияк впливає на здоров’я всього організму. Але в сучасному світі з його засиллям цукру та фаст-фуду зуби страждають одними з найперших. Тому питання їхньої профілактики – обов’язковий елемент догляду за собою. Як це зробити максимально природньо? Про 9 продуктів, корисних для зубів, читайте у нашій статті.
здоровые зубы

Джерело: Freepik

Не новина, що куріння та забагато кави негативно впливають на здоров’я зубів. Тому щоб зберегти зуби від руйнування, слід уникати їжі з високим вмістом цукру, наприклад цукерок та солодкого печива, та відмовитися від руйнівних звичок. Це – базові речі про які повинна пам’ятати кожна жінка.  Коли ви споживаєте таку їжу, бактерії ротової порожнини перетворюють цукор на кислоти, що виїдають вашу емаль. Тому перш за все варто зменшити кількість таких продуктів у своєму раціоні. Адже інакше все інше не матиме сенсу.

Але тоді, як одні продукти руйнують зуби, інші можуть їм допомогти.

Сир

Коли йдеться про здоров’я зубів, сир – один з найкращих продуктів для відновлення їхнього здоров’я. До його складу входить кальцій та фосфор, які допомагають відновлювати емаль. Зупиніть вибір на твердіших сирах: чудово підійде швейцарський або чеддер. Вони якнайкраще потурбуються про здоров’я вашої ротової порожнини.

сир

Джерело: Freepik

Броколі

Зубна емаль містить протеїн, який не може формуватися буз вітаміну А. А броколі – це прекрасне джерело такого вітаміну. До того ж там спостерігається великий вміст кальцію. Ще одна перевага броколі, що це чудовий варіант для тих, хто має непереносимість лактози або алергію на молочні продукти.


броколі

Джерело: Freepik

Селера

Через свою хрусткість та структуру селера може відігравати роль натуральної зубної щітки. Вона видаляє наліт та посилює циркуляцію крові в яснах. Коли ви жуєте селеру, відбувається активне виділення слини, що допомагає у боротьбі із шкідливими бактеріями. Тому однозначно варто додати її до свого раціону.

селера

Джерело: Freepik

Шпинат

Шпинат – це ще одна рослина, яка містить великі запаси кальцію. Тому його листки варто споживати сирими, адже приготування знижує рівень цього елементу. Щоб отримати суттєвий результат, шпинат слід вживати у великій кількості. Наша порада: зробіть шпинатний смузі. Це буде швидко й корисно.

шпинат

Джерело: Freepik

Яблука та груші

Яблука та груші містять в собі високу концентрацію води. Ви заперечите, бо разом з цим там є цукор. Але не хвилюйтесь: така кількість води майже нейтралізує його дію. Як і селера, яблука та груші також провокують активне слиновиділення.

яблука та груші

Джерело: Freepik

Курка та індичка

Велика перевага м’яса в тому, що там є фосфор. З нього, кальцію та вітаміну D і складається зубна емаль. Тому вживати його важливо. Але якщо ви – не прихильниця м’яса, то гарною альтернативою може стати споживання яєць.

курка

Джерело: Freepik

Вода

Вода вимиває залишки їжі, що можуть спричиняти наліт, та забезпечує вологість ясен. Якщо вам складно пити воду у великій кількості, замініть її на продукти з високим рівнем концентрації води: яблука, груші та селеру.

вода

Джерело: Freepik

Споживання цих простих продуктів стане гарною профілактикою здоров’я зубів. Додавання хоча б декілька з них до свого регулярного раціону допоможе вам зменшити ризики захворювань ротової порожнини. Вживайте їх регулярно – і результат не змусить на себе чекати. А які продукти, корисні для зубів, знаєте ви? Поділіться в коментарях

Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты