Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="260706"]
Материалы на украинском языке

8 факторів, які вбивають здоров’я щитоподібної залози

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2020.12.30
0
Щитоподібна залоза впливає майже на всі процеси в організмі, красу й енергію. Як зберегти її здоров'я і захистити від небезпек? Про

Щитоподібна залоза впливає майже на всі процеси в організмі, красу й енергію. Як зберегти її здоров’я і захистити від небезпек? Про це поговоримо далі в статті.

Как защитить щитовидку

Джерело: freepik

Від роботи щитоподібної залози залежить рівень нашої енергії, бадьорості та здоров’я в цілому. Дуже легко зробити негативний вплив на щитовидку шляхом простих звичок, яким ми зазвичай не надаємо значення. Розповідаємо, які чинники несуть загрозу вашому стану.
Стрес

Стрес — ворог номер один для нашого здоров’я. Особливо небезпечний регулярний або затяжний стрес. Під його впливом можуть з’явитися панічні атаки й погіршення пам’яті. Деякі дослідження показали, що від постійного стресу збільшується ризик розвитку діабету. Навчіться контролювати ситуацію і знаходити способи розслабитися.

Капуста, ріпа, редис

Овочі багаті корисними вітамінами та клітковиною, якої багатьом не вистачає. Однак зловживання цими продуктами, особливо в сирому вигляді, шкодить здоров’ю. Як показали дослідження, глюкозинолати, що містяться в хрестоцвітних плодах, можуть спровокувати збільшення щитоподібної залози та розбудувати її роботу.


Что влияет на работу щитовидки

Джерело: freepik

Брак жирів

Корисні жири повинні бути присутніми в нашому раціоні. В іншому випадку щитоподібна залоза і мозок не отримають необхідні мікроелементи для своєї роботи й здоров’я опиниться під загрозою. Намагайтеся регулярно їсти горіхи, оливкову олію, жирну рибу, яйця, молочні продукти або авокадо.

Соя

У помірній кількості соя корисна для здоров’я. Якщо ж вона є основою раціону, ваш стан в небезпеці! Соя не дозволяє організму поглинати йод, а він, як ми знаємо, забезпечує нормальну роботу залози. Надмірне вживання продукту призводить до розвитку гіпотиреозу, через який щитовидка виробляє недостатньо гормонів.


Легкі вуглеводи

Щоб щитовидка працювала правильно, фахівці рекомендують помірно вживати продукти з високим глікемічним індексом. Солодощі, здоба, локшина і рис швидкого приготування негативно позначаються на засвоєнні організмом йоду, а це може вплинути на стан щитовидки.


Опасные привычки, которые влияют здоровье щитовидки

Источник: freepik

Куріння

Не секрет, що куріння — головний ворог нашого здоров’я. Тютюн збільшує вироблення гормонів щитоподібної залози й призводить до гіпертиреозу. До того ж токсичні речовини з сигаретного диму перешкоджають засвоєнню йоду, через що розвиваються різні захворювання щитовидної залози.


Уникайте цих небезпек, щоб уберегти своє здоров’я!Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x