Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="235010"]
Материалы на украинском языке

7 жіночих хвороб, які лікарі діагностують занадто пізно

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2021.01.26
0
Жінкам значно частіше, ніж чоловікам ставлять неправильні діагнози. Але існує ще й ряд хвороб, які лідирують в цьому сумному рейтин

Жінкам значно частіше, ніж чоловікам ставлять неправильні діагнози. Але існує ще й ряд хвороб, які лідирують в цьому сумному рейтингу. Уважно ознайомтеся з симптомами цих семи захворювань і краще ще раз задайте питання своєму лікареві.

жіноче здоров'я, жіночі хвороби, хвороби зі складною діагностикою

Джерело: unsplash

Рак яєчників

На перших стадіях це захворювання протікає практично безсимптомно, а болі, які і примушують жінку звернутися до фахівця, виникають вже на пізніх етапах. Найперша ознака раку яєчників — здуття живота. А якщо до цього додаються болі в спині, запори і проблеми з апетитом, то краще не зволікати з візитом до гінеколога.
Хламідіоз

Ця, як і багато хвороб, що передаються статевим шляхом, протікає практично безсимптомно. Якщо ви практикуєте незахищені інтимні контакти або різних статевих партнерів, то здавати аналізи на ЗПСШ потрібно раз на 2-3 місяці, в інших випадках буде достатньо одного разу на рік.

жіноче здоров'я, жіночі хвороби, хвороби зі складною діагностикою

Джерело: unsplash

Хвороби серця

Хвороби серця, здатні спровокувати інфаркт, найчастіше проявляються зовсім несподіваними симптомами. Наприклад, зубним болем, онімінням в руках, нудотою або утрудненим диханням. Якщо подібні симптоми у вас бувають часто, то варто звернутися до кардіолога.


Вовчак

Проблема діагностики цього захворювання в тому, що симптоми дуже індивідуальні. Так як хвороба здатна вражати практично будь-які органи і системи організму, то і знати про себе дає тільки постраждала зона. Найчастіше вовчак приймають за якусь іншу хворобу і безуспішно її лікують. Якщо вам поставили діагноз і прописали лікування, але тривалий час поліпшень немає, можливо, варто перевіритися на це захворювання.

Гепатит С

Гепатит С може протікати безсимптомно роками і стає помітним лише тоді, коли лікування вже не може дати необхідний результат. Щоб уникнути сумної долі, необхідно здавати маркери на гепатити не менше, ніж раз на рік.


жіноче здоров'я, жіночі хвороби, хвороби зі складною діагностикою

Джерело: Shutterstock

Хвороба Лайма

Задуматися про симптоми цієї хвороби варто тим, хто цього літа постраждав від укусів кліща. Якщо тривалий час вас турбує втома і підвищена температура тіла, то не варто все списувати на ГРВІ та грип, краще перестрахуватися і здати аналізи на виявлення хвороби Лайма.


Сонне апное

Це захворювання, при якому під час сну дихання людини зупиняється приблизно на 10-15 секунд. Діагностувати його складно не тільки тому, що людина не може контролювати себе уві сні і найчастіше і не здогадується про його існування. Головний симптом апное сну — хропіння, який як раз таки особливих підозр у більшості не викликає. А даремно.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x