Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="248520"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

7 тривожних симптомів виразки шлунка

Old date:
Current date: 2021.06.16
New date: 2020.06.09
0
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я до 15% дорослих людей у світі страждають від виразки. Руйнування шлунка здатне

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я до 15% дорослих людей у світі страждають від виразки. Руйнування шлунка здатне спричинити серйозні наслідки для здоров’я та життя в цілому. Запобігти захворюванню можна лише вчасно визначивши його ступінь розвитку. Ми зібрали найголовніші симптоми, на які слід звернути увагу.

Как определить язву желудка

Джерело: freepik

Ми звикли терпіти кольки та біль, не надаючи їм значення. Однак саме вони можуть бути тим самим тривожним дзвіночком щодо проблем зі шлунком. Виразку викликають неправильне харчування, підвищена кислотність, гастрит та багато інших чинників.

Всі вони здатні спровокувати утворення невеликої ерозії, а потім перерости у виразкову хворобу та стати фатальними для життя. Своєчасне звернення до лікаря й діагностика дозволять підібрати необхідну дієту, скласти план лікування та запобігти розвитку виразки до небезпечної стадії.

Признаки язвы

Джерело: freepik

БІЛЬ У ВЕРХНІЙ ЧАСТИНІ ЖИВОТА

Ні в якому разі не можна ігнорувати біль в будь-якій області живота, особливо припиняти його болезаспокійливими препаратами. У багатьох випадках він є тим самим попереджувальним дзвіночком. Наприклад, гострий біль у верхній частині живота, швидше за все, говорить про напад виразки. А ось больові відчуття до їжі свідчать про розвиток шлункових проблем. У такому випадку рекомендується терміново звернутися за допомогою до лікаря.

НУДОТА

Почуття нудоти виникає недарма. Це ще одна ознака проблем зі шлунком. Якщо через деякий час після приймання їжі недуг відступає, є ймовірність, що розвивається виразка.

ПЕЧІЯ

Ще один привід сходити до лікаря — печія. Вона може бути симптомом дуже серйозних захворювань, в тому числі серцевого нападу.

Язва желудка симптомы

Джерело: freepik

ЗДУТТЯ ЖИВОТА

У здуття бувають різні причини. Однак, якщо воно супроводжується нудотою та болями, слід негайно звернутися до гастроентеролога. Лікар допоможе перевірити, чи немає у вас виразкової хвороби.

ЗНИЖЕННЯ АПЕТИТУ ТА ВТРАТА ВАГИ

Деякі пацієнти через виразку відчувають дискомфорт під час приймання їжі, тому відмовляються від їжі або зовсім втрачають апетит. У підсумку вони також страждають від втрати ваги. Так що проблеми з харчуванням та небажане схуднення — серйозний привід для обстеження.

Боль в животе - признак язвы

Джерело: freepik

БЛЮВОТА

Через розвинену виразку може початися нудота та блювота. Якщо подібні недуги, не пов’язані з харчовим отруєнням, проявилися, значить, зі шлунком щось не так. Потрібно терміново звернутися до фахівця, особливо якщо в процесі з’явилася кров.

КРОВ У КАЛІ

Ще одна ознака розвитку виразки — кал з кров’ю або чорний кал, які супроводжуються болями у верхній частині живота та нудотою. Також кров у калі може бути викликана гемороєм, анальними тріщинами та навіть раком шлунка. Саме тому слід терміново провести обстеження, щоб вчасно виявити хворобу та призначити правильне лікування.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: