Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="252780"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

7 симптомів раку шкіри

Old date:
Current date: 2021.06.14
New date: 2020.08.17
0
Зазвичай рак шкіри можна перевірити, провівши обстеження родимих плям або родимок. Однак є випадки, коли ранні симптоми дають про с

Зазвичай рак шкіри можна перевірити, провівши обстеження родимих плям або родимок. Однак є випадки, коли ранні симптоми дають про себе знати в змінах роботи внутрішніх органів або ознак, що нагадують інші захворювання.

Симптомы меланомы

Джерело: freepik

За даними ВООЗ, щорічно від меланоми помирає приблизно 48 000 осіб у світі. Злоякісна пухлина поширюється на шкірі й іноді в сітківці ока або на слизових оболонках (порожнині рота та носа й ін.). Вона проходить через лімфу та кров, вражаючи майже всі органи. З моменту захворювання метастази з’являються протягом року — спочатку вони потрапляють в лімфатичні вузли, потім в легені, кістки й головний мозок.

Дуже важливо знати ранні симптоми захворювання, щоб вчасно почати лікування. Якщо у вас виникли будь-які з перерахованих в матеріалі ознак раку шкіри, обов’язково пройдіть обстеження у лікаря.

Збільшення лімфовузлів

Запалення лімфовузлів може свідчити про розвиток меланоми. Зверніть увагу на свій стан. Якщо ви помітили, що лімфовузли збільшилися, особливо під щелепою, в паху або під пахвами, з’явилися больові відчуття при торканні — слід негайно звернутися до фахівця.

Проблеми з диханням

При проникненні в легені метастази меланоми здатні спровокувати задишку, утруднене дихання і кашель. Якщо у вас з’явилися подібні ознаки, дуже важливо пройти обстеження.

Проблемы с дыханием

Джерело: freepik

Погіршився зір

У деяких випадках рак шкіри може вплинути на зір. Вся річ у тому, що пігмент-продукуюючі клітини захворювання знаходяться не тільки на шкірі, але і в очах. При розвитку вони викликають нечіткість зору. Здається, ніби все розпливається перед очима. Обов’язково сходіть до лікаря, якщо стали погано бачити.

З’явилися болі в животі

У меланоми безліч видів. При деяких, пухлина розростається в печінці, провокуючи тим самим больові відчуття у верхній правій частині живота. Так що не варто ігнорувати подібний біль і налягати на болезаспокійливі препарати. Сходіть до лікаря, щоб вчасно виявити причину.

Болять суглоби

Ще одне місце, яке вражає рак шкіри, — суглоби та кістки. Напади болю, що нагадують артрит, раптові синці або тривалі гематоми — все це серйозний попереджувальний знак.

Джерело: Fotolia

Головні болі та проблеми з пам’яттю

Меланома починає розвиватися в меланоцитах, які також є складовою нашого мозку. Злоякісна пухлина здатна викликати постійні головні болі, втрату пам’яті та погіршувати розумові здібності. Крім того, подібні ознаки можуть проявлятися і при поширенні недуги на шкірі. Не ігноруйте такі симптоми і як можна швидше зверніться до лікаря.

Розлад шлунку

Ще одне місце локалізації меланоцитів, яке страждає від раку шкіри в першу чергу, — кишківник. Тут хвороба може також активно розвиватися, провокуючи такі симптоми: кольки, діарею, запори і болі в животі. Намагайтеся звертати увагу на попереджувальні сигнали вашого організму!

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: