Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="222429"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

7 продуктів, які допомагають м’яко почистити печінку

Old date:
Current date: 2021.04.12
New date: 2019.08.14
0
В очищенні печінки має потребу практично кожна сучасна людина: нічого не поробиш, якість продуктів, що пропонують нам у супермарке

В очищенні печінки має потребу практично кожна сучасна людина: нічого не поробиш, якість продуктів, що пропонують нам у супермаркетах, залишає бажати кращого. Але деякі люди роблять чистку досить жорсткими методами, інші не роблять взагалі. А є ще й третій шлях.

продукти, які допомагають м'яко почистити печінку

Джерело: Shutterstock

Хочете м’яко почистити печінку? Для цього не потрібно витримувати жорстку дієту, не потрібні ніякі препарати. Все, що потрібно — це невеликі зміни в раціоні.

ПОЧИСТИТИ ПЕЧІНКУ ДОПОМОЖУТЬ ЯБЛУКА І ГАРБУЗ

Кращий спосіб почистити печінку — це включити в свій раціон яблука і гарбуз. У печеному вигляді. Саме такий спосіб кулінарної обробки активізує в цих продуктах їх очищувальні здібності. Справа в тому, що в печених яблуках і гарбузі багато пектинів, які дбайливо очищають не тільки печінку, але і весь шлунково-кишковий тракт. Пектини вбирають в себе всі непотрібні організму речовини і виводять їх назовні.

ЧАСНИК АКТИВУЄ ПЕЧЕНКОВІ ФЕРМЕНТИ

1-2 зубчики часнику в день творять з організмом людини чудеса: вбивають всю патогенну мікрофлору, підвищують імунітет. А також активують ферменти, які м’яко очищають печінку.

продукти, які допомагають м'яко почистити печінку

Джерело: [email protected]_life_kg

НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО МОРКВУ ТА БУРЯК

Буряк і морква — обидва цих коренеплоди дуже багаті на флавоноїди і бета-каротин — речовини, які мають дуже сприятливий вплив на печінку.

ЗЕЛЕНИЙ ЧАЙ

Зелений чай — джерело катехінів, рослинних антиоксидантів, які борються з вільними радикалами у всьому організмі, а зі шлаками — в печінці.

ЦІЛІСНЕ ЗЕРНО

Цілісні зерна таких культур, як коричневий рис, багаті на вітаміни групи В і поживні речовини, які  відомі своїми корисними властивостями щодо поліпшення загального метаболізму, покращення функцій печінки та зниження щільності печінкової тканини.

продукти, які допомагають м'яко почистити печінку

Джерело: [email protected]

КАПУСТА В УСЬОМУ ЇЇ РІЗНОМАНІТТІ

Чи знаєте ви про те, що білокачанна капуста займає нижні рядки в рейтингах «сімейства капустяного»? ВТоп позиції у брокколі та цвітної капусти. Завдяки високому вмісту глюкозинолатів, вони видаляють канцерогени та інші шкідливі речовини, знижують ризик виникнення ракових пухлин.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: