Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="227696"]
Материалы на украинском языке

7 дійсно небезпечних продуктів на вашій кухні

Old date:
Current date: 2021.11.28
New date: 2019.09.30
0
У нашому щоденному раціоні зустрічаються продукти, які можуть містити отруйні речовини. Дізнайтеся, які шкідливі продукти варто ї

У нашому щоденному раціоні зустрічаються продукти, які можуть містити отруйні речовини. Дізнайтеся, які шкідливі продукти варто їсти з обережністю.


 небезпечні продукти

Джерело: pixabay.com

Найчастіше ми навіть не замислюємося, що звичні для нас продукти можуть бути небезпечні для здоров’я. Що це за шкідливі продукти, читайте в нашому матеріалі.


КІСТОЧКИ ФРУКТІВ

Відомо давно, що в кісточках вишень, абрикосів і інших фруктів міститься синильна кислота, яка становить небезпеку для здоров’я і навіть життя людини. Однак, щоб ця загроза була цілком реальною, потрібно з’їсти кісточок незліченну кількість. Правда, якщо ваша дитина з’їсть пару-трійку абрикосових кісточок, то є великий ризик отруєння. Крім того, не варто робити вишневе варення з кісточками: через кілька років воно стане просто отруйним.

ЩАВЕЛЬ ТА РЕВЕНЬ

У листі цих рослин є щавлева кислота, від якої в нирках можуть утворитися камені. Звичайно, якщо ви їсте зелений борщ або пиріг з ревеню раз на рік, то ніякої шкоди не буде. Але закривати щавель на зиму і часто балуватися супчиками все ж не варто.

 небезпечні продукти

Джерело: Instagram @the_russian_kitchen

МУСКАТНИЙ ГОРІХ

У великих кількостях ця спеція є загрозою для здоров’я, так як здатна викликати навіть психічні розлади, наприклад галюцинації. Правда, для цього потрібно з’їсти відразу 6 г мускатного горіха. Але ви ж не будете цього робити?

ТУНЕЦЬ

Відомо, що деякі види морських риб накопичують в собі ртуть. Наприклад, тунець. Напевно, не варто говорити, що ртутна інтоксикація дуже небезпечна. Зрозуміло, від салату з тунцем нічого з вами не станеться, але зловживати свіжим або замороженим тунцем не рекомендується.

 небезпечні продукти

Джерело: Pixabay

КАРТОПЛЯ

Хіба картопля може відноситися до шкідливих продуктів, запитаєте ви? Може. У стеблах і паростках картоплі містяться глікоалкалоіди, здатні викликати отруєння. Особливо це небезпечно для крихкого дитячого організму. Тому завжди ретельно вирізайте пророслі вічка і позеленіли місця на бульбах.

МЕД

Якщо ви купуєте мед у приватних осіб, будьте обережні. Не давайте відразу його дитині, а випробуйте його спочатку на собі. Справа в тому, що непастеризований мед може містити в собі шкідливу речовину — андромедотоксин. У процесі пастеризації його дія нейтралізується. Однак приватні пасічники часто мед не пастеризують. Спробуйте 1 ст. л. меду: якщо ознаки отруєння не з’являться протягом доби, то мед придатний до вживання.


 небезпечні продукти

Джерело: instagram @tc.elektra

ГОРІХИ


Було встановлено, що в горіхах є токсин урушіол, який може спровокувати сильну алергічну реакцію. Правда, це стосується тільки сирих горіхів. При термічній обробці цей токсин руйнується.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты
x