Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="269324"]
Материалы на украинском языке

6 способів, як посилити ефект вакцинації та не захворіти на коронавірус повторно

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.09.28
0
Вы можете прочитать эту статью на русском
COVID-19 активізує наші найгірші захворювання, знижуючи рівень імунного захисту. Перед новим сезоном ОРВІ та грипу, які починаються в

COVID-19 активізує наші найгірші захворювання, знижуючи рівень імунного захисту. Перед новим сезоном ОРВІ та грипу, які починаються в осінньо-зимовий період, лікарі радять підготувати організм до атаки вірусів та нових штаммів «корони».

Як посилити ефект вакцинації та не захворіти повторно

Джерело: freepik

Навіть якщо ви зробили вакцину від коронавірусу, це не значить, що тепер організм повністю невразливий. Щеплення знижує ризик важкого перебігу хвороби, але не захищає від інших вірусів.

Фахівці впевнені: для протистояння новим мутаціям корони та іншим респіраторним інфекціям необхідно посилити функції імунітету. Для цього в першу чергу треба перевірити свій стан здоров’я — чи не активізувалися якісь хронічні недуги. Якщо так, варто приділити увагу боротьбі з ними, щоб вони не послабили імунітет.

Перед вакцинацією експерти рекомендують підготувати організм до щеплення. Ці методи також підійдуть для профілактики і поліпшення здоров’я, якщо, наприклад, робити щеплення ви не збираєтеся.


1. Найкраще відмовтеся від алкоголю

Лікарі настійно радять повністю виключити споживання алкоголю за три дні до вакцинації. Не можна буде пити і після щеплення ще 3-5 днів.

 2. Відновіть рівень вітаміну D

Багато фахівців відзначають, що більшість людей страждає дефіцитом вітаміну D. Навіть прогулянки в сонячну погоду не здатні повністю забезпечити необхідною нормою. В аналізі крові нормальним вважається показник в 30-100 нг/мл. Якщо він нижчий, це говорить про нестачу.

Обов’язково перевірте кількість вітаміну і проконсультуйтеся з лікарем стосовно лікування дефіциту. Саме вітамін D3 сприяє виробленню антитіл, тому важливо підтримувати його на рівні.

3. Виключіть з раціону продукти, які провокують алергію

Експерти рекомендують алергікам після вакцинації відмовитися від продуктів, які можуть викликати алергічну реакцію. Це можуть бути шоколад, полуниця, цитрусові, сири тощо. Всі вони знижують імунітет і перешкоджають виробленню антитіл, оскільки підсилюють вашу алергію.

Здоровье после вакцинации

Джерело: freepik

 4. Не використовуйте антигістамінні препарати, якщо не страждаєте алергією

Згідно з результатами досліджень прийом антигістамінних засобів для профілактики уповільнює імунну реакцію на вакцину. Тому краще не приймати жодні препарати без рекомендації фахівця.

5. Їжте більше білкових продуктів

Білки — будівельний матеріал для організму, який також необхідний для виробництва антитіл. Обов’язково додавайте в раціон продукти з протеїнами — рибу, м’ясо, яйця, сою, морепродукти, молоко тощо. Вони допоможуть збагатитися не тільки білком, а й корисними для підтримки імунітету вітамінами і мінералами.

6. Додавайте в раціон продукти з вітаміном С

Вітамін С теж грає важливу роль у виробленні антитіл і противірусних білків. Крім того, вітамін С сприяє боротьбі з запальними процесами і окислювальним стресом. Фрукти, овочі, зелень — кращі джерела корисного вітаміну.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты