Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="252837"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

6 симптомів раку сітківки

Old date:
Current date: 2021.06.15
New date: 2020.08.18
0
Ретинобластома - злоякісна пухлина сітківки ока, успішно лікується при ранній діагностиці. А значить ви повинні знати, коли бити т

Ретинобластома — злоякісна пухлина сітківки ока, успішно лікується при ранній діагностиці. А значить ви повинні знати, коли бити тривогу.

6 симптомів раку сітківки

Джерело: [email protected]

Рак сітківки — один з різновидів «дитячого» раку, розвивається в 95% випадків у дітей молодше 5 років. В наші дні ретинобластома досить успішно лікується, в більшості випадків навіть без втрати зору. Але одним з найголовніших чинників успіху є раннє виявлення злоякісної пухлини. На жаль, від онкології не застрахований ніхто, тому всім без винятку батькам варто періодично перевіряти очі малюка, тим більше, що це зовсім не складно.

6 симптомів раку сітківки

Джерело: facebook.com/RetinoblastomaInfo

  • Одним з найбільш явних і типових для ретинобластоми ознак є зміна кольору відблиску в зіниці (лейкокорія), яка явна видно на фото дитини, зробленому зі спалахом. Звичайний рефлекс має червоний колір (так званий, «ефект червоних очей»), при лейкокорії він стає білим або жовтим.
  • Косоокість. У медичних термінах визначається як «відхилення зорової осі одного з очей від спільної точки фіксації, що супроводжується порушенням бінокулярного зору». По простому — зіниці «дивляться» в різні боки. Косоокість не завжди ознака ретинобластоми, але в поєднанні з лейкокорією має сильно насторожити батьків. Не кажучи вже про те, що будь-яка косоокість небезпечна для зору дитини та вимагає консультації з лікарем і лікування.
Ретинобластома, рак сетчатки симптомы

Джерело: facebook.com/RetinoblastomaInfo

Інші ознаки раку сітківки й зовсім вважаються типовими — тобто, можуть бути симптомами інших проблем зі здоров’ям. Але це повинен визначити фахівець. До таких симптомів належать:

  • Погіршення зору в одному або обох очах
  • Набряк очей без ознак запалення
  • Почервоніння ока (еритема кон’юнктиви)
  • Дитина скаржиться на біль або постійно тре око

Ретинобластома належить до рідкісним видів раку, але оскільки в групі ризику діти, батьки просто зобов’язані простежити за дитячими очима. Тим більше, що це зовсім просто — раз пару місяців робіть фото малюка зі спалахом. Діагноз, зрозуміло, може поставити тільки лікар, але ви повинні до нього вчасно звернутися.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: