Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="262682"]
Материалы на украинском языке

6 продуктів, які вбивають ваш імунітет

Old date:
Current date: 2022.05.19
New date: 2021.02.22
0
Захисні функції нашого організму можуть виявитися під загрозою через невідповідні харчові продукти. Більшість з них дуже корисні

Захисні функції нашого організму можуть виявитися під загрозою через невідповідні харчові продукти. Більшість з них дуже корисні для здоров’я, але водночас при неправильному вживанні здатні підірвати імунітет. Які ж продукти варто обмежити у своєму раціоні?

Какие продукты подрывают иммунитет

Джерело: freepik

Морепродукти

Риба та інші продукти морського походження типу мідій, креветок і устриць — одні з найбільш корисних і необхідних для підтримки балансу в організмі. М’ясо риби легко засвоюється і є джерелом Омега-3. Проте в той же час морепродукти є потужним алергеном для нашого здоров’я. Дієтологи радять вживати рибу не більш 1-2 разів на тиждень. Необмежене споживання собі можуть дозволити тільки люди, які живуть біля моря і з дитинства харчуються такими продуктами.
Сухі сніданки

За даними дієтологів рекламовані багатьма сніданки швидкого приготування насправді не несуть користі. Річ у тому, що в них міститься велика кількість крохмалю, перетравлення якого потребує багато фізичного навантаження. А згодом знижуються імунні функції організму.

Цукор

Про те, що цукор підриває нашу імунну систему відомо давно. Дослідження показали, що любителі солодкого набагато частіше хворіють, навіть в літні місяці. Цукор негативно впливає на білі кров’яні тільця і ​​захисні функції організму. Тому дієтологи закликають обмежити споживання солодкого, зокрема мучного, газованих напоїв, жувальних гумок і т.п.


Белый сахар вреден для здоровья

Джерело: freepik

Сирі яйця

Регулярне вживання сирих яєць може порушити засвоєння біотину в кишківнику. Брак речовини призводить до погіршеного функціонування імунної системи, проблем з роботою кісткового мозку і лімфовузлів.


Сири

Ще одним негативним продуктом фахівці називають м’які та непастеризовані сири. Вони містять лістерії — бактерії-збудники інфекційних хвороб у тварин і людей, які вражають нервову систему. Особливо обережно до поїдання сирів повинні ставитися люди з порушеннями шлунково-кишкового тракту, оскільки знищити шкідливі бактерії здатен організм тільки здорової людини.


Кава

Щодо користі кави ведуться суперечки по цей день. Зрозумілим є одне: у великих кількостях напій небезпечний для здоров’я та імунітету, особливо для серцево-судинної системи. Дієтологи закликають не зловживати кавою в стресових ситуаціях, адже це може негативно позначитися на здоров’ї.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x