Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="257721"]
КАРАНТИН#коронавирус, Материалы на украинском языке

6 ознак безсимптомної пневмонії

Old date:
Current date: 2021.10.17
New date: 2020.11.05
0
Пневмонія або запалення легенів — одне з найнебезпечніших ускладнень, яке може викликати вірусна інфекція. Нерідко недуга протік

Пневмонія або запалення легенів — одне з найнебезпечніших ускладнень, яке може викликати вірусна інфекція. Нерідко недуга протікає з «тихими» симптомами, які легко пропустити. Щоб вчасно виявити ураження дихальної системи й призначити лікування, важливо знати основні ознаки розвитку пневмонії.

Какой кашель при коронавирусе

Джерело: freepik

Звичайно, остаточний діагноз може поставити тільки лікар. Однак, якщо ви помічаєте у себе хоч половину перелічених симптомів, слід негайно звернутися за консультацією і пройти обстеження легенів.

Мокрий тривалий кашель

Мокрий кашель — механізм захисту від атаки вірусу. Виділення мокротиння сприяє боротьбі з хворобою, допомагаючи організму позбавитися від слизу. Однак, якщо кашель не припиняється і залишається вологим, не даючи почуття полегшення, варто терміново звернутися до фахівця. Тривалий мокрий кашель може бути симптомом пневмонії.

Прискорений пульс

Прискорений серцевий ритм не виникає без причини, особливо під час хвороби. Виміряйте пульс. Якщо він вище 100 ударів у хвилину, варто проконсультувати з фахівцем. Є ризик, що у вас починається пневмонія

УЗИ коронавируса

Джерело: freepik

Біль у грудях

Коли інфекція потрапляє в легені, виникають больові відчуття в грудях. Нерідко це відбувається під час нападу кашлю або ж після нього. Якщо біль не проходить, терміново зверніться до лікаря. Можливо, вірус проникнув у дихальні органи й провокує запалення.

Лихоманка

Про розвиток запалення також говорять висока температура та озноб. Не варто ігнорувати симптоми й намагатися їх усунути, краще зв’язатися з лікарем і отримати медичну допомогу.

Проблеми з диханням

Дуже важливо не пропустити цей симптом, оскільки він є одним з ключових в діагностиці запалення легенів. Утруднене дихання або задишка можуть бути викликані глибоким поширенням інфекції в організмі. У такому випадку потрібно швидка допомога, інакше легені не зможуть виробляти достатньо кисню і настане втрата свідомості.

Мокрота з кров’ю

Найнебезпечніший та тривожний дзвіночок! Якщо при кашлі, ви помітили, що мокрота має червонуватий і іржавий відтінок, значить, вірус дістався до легких і вам необхідна термінова медична допомога.

Дуже важливо вчасно звернутися за консультацією до лікаря. При проблемах з диханням, підвищеній температурі, кашлі з мокротою обов’язково зв’яжіться з фахівцем.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Мой ребенок - онлайн журнал для современных родителей Мой ребенок - онлайн журнал для современных родителей
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: