Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="264034"]
Материалы на украинском языке

6 основних причин плачу новонародженого

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.04.19
0
Нарешті новонароджений малюк вдома! Але чому він постійно плаче. Чого не вистачає дитині? А може проблема в неправильному догляді?

Нарешті новонароджений малюк вдома! Але чому він постійно плаче. Чого не вистачає дитині? А може проблема в неправильному догляді?

6 основних причин плачу новонародженого

Джерело: shutterstock

Плач — єдина можливість для новонародженого малюка повідомити дорослим про свої бажання і потреби. Тому головна порада молодим батькам — не нехтувати такими сигналами, реагувати на них і відразу ж з’ясовувати причини невдоволення дитини.

Голод

Найголовніша потреба малюка — це їжа. Плач голодної дитини особливий: спочатку малюк покректує, сопе, потім починає плакати — чим далі, тим голосніше й наполегливіше. Дитинка може відволіктися на кілька секунд, а потім з новою силою заявляє про своє право на молоко. Зазвичай такий плач супроводжується смоктальними рухами губ, прицмокуванням, пошуком грудей.

В перші тижні життя число годувань залежить тільки від бажання крихітки (8-10 разів на добу, але може буті й вдвічі більше). Тому мама кожної хвилини повинна бути готовою надати груди.


6 основних причин плачу новонародженого

Джерело: shutterstock

Дискомфорт

Якщо дитина сита, але невдоволено покректує і пхикає в ліжечку, найімовірніше, її дратує брудний підгузок. Не полінуйтеся перевірити, чи чиста й суха попка у малятка?

Міняти підгузки дитині доведеться нітрохи не рідше, ніж годувати (раз у 2-3 години). Хоч підгузки й добре поглинають рідину, але підвищеної вологості на ніжній шкірі буває досить для появи на ній подразнень.

Одяг

Занадто вкутувати дитину не можна — як і одягати надмірно легко. Система терморегуляції організму у новонароджених діток працює ще недостатньо ефективно, тому немовлята чутливі навіть до невеликих перепадів температури, які не турбують дорослих. Якщо нагодована, чиста і практично здорова дитина «скаржиться» — перевірте, можливо, вона перегрілася або замерзла.

Крім правильного одягу, варто подбати й про правильну температуру повітря в дитячій кімнаті (близько 18-22 ° С). Слідкуйте також і за вологістю повітря — в сухому кліматі кімнати слизова носа пересихає. Вологість повітря повинна бути в межах 60-70%.

6 основних причин плачу новонародженого

Коліки

Як правило, кишкові коліки турбують зовсім маленьких діток — до 3-5 місяців. Біль починається раптово — малюк притягує ніжки до животика, стукає ними, заходиться в крику. Напад може тривати від декількох хвилин до декількох годин і закінчується раптово.

Часто полегшення приносить відходження газів або дефекація. Можна допомогти, приклавши до живота теплу пелюшку. Допомагає масаж животика за годинниковою стрілкою, минаючи область правого підребер’я, приведення ніжок до живота і тепла ванна з ромашкою.

У чому причина кишкових колік у малюків? Основна причина колік у дітей — це порушення перетравлення основного вуглеводу молока лактози внаслідок дефіциту ферменту лактази (цей специфічний фермент розщеплює вуглевод лактозу). Кишківник у малят має недостатню кількість лактази, щоб розщепити грудне молоко або молочні суміші, як наслідок – відбувається бродіння лактози і виникають коліки, газоутворення, спазми.

  • Щоб позбавитись газиків та колік, треба розщепити лактозу молока, допоможе у цьому батькам фермент лактази МАМАЛАК.
  • МАМАЛАК – це перший ферментний препарат для лікування кишкових колік у дітей, який діє на причину і на симптоми.
  • МАМАЛАК розщеплює лактозу, усуває коліки, попереджає їх виникнення, сприяє зосвоєнню грудного молока або сумішей.
  • МАМАЛАК сприяє нормальному росту і розвитку дитини. Малюк росте по плану!

6 основних причин плачу новонародженого

Де купити?

Перед тим, як давати дитині препарат, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем!

ЩО КАЖУТЬ МАТУСІ?

Читати всі відгуки⇒

Мамин настрій

Слідкуйте за своїм настроєм. Плачем дитина може вимагати спілкування. Візьміть її на руки. Для крихітки тілесний контакт з батьками так само необхідний, як мамине молоко, прогулянки на свіжому повітрі й солодкий сон. Ніжні дотики, поцілунки, погладжування малятко сприймає як прояв любові до нього. Малюк, немов крихітний радарчик, «зчитує» ваші емоції, тонко відчуває, що ви засмучені, навіть якщо ви не показуєте цього. Мир та спокій в родині зроблять настрій малюка чудовим.

6 основних причин плачу новонародженого

Джерело: shutterstock

Щось болить

Якщо у малюка щось болить, його плач то тихий, ледве чутний, то пронизливий. Крихітка може замовкнути на хвилину, а потім знову зайтися в нестримному плачі. Немовлята ще не можуть розповісти нам про свої відчуття, тому потрібно уважно стежити за дитячою поведінкою, щоб здогадатися про причини болі.

Є підозра, що малюк захворів — не зволікайте з викликом лікаря. Навіть якщо доктор нічого не знайде, ви будете спокійніше. Разом з вами зможе заспокоїтися і малюк — дітки завжди дуже чуйно реагують на емоційний стан батьків.

Джерело: youtube, автор: ТОВ «Ворвартс Фарма»


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты