Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="251193"]
Материалы на украинском языке

6 нетипових ознак серцевого нападу у жінок

Old date:
Current date: 2022.08.11
New date: 2020.07.20
0
Серцевий напад небезпечніший для жінок через те, що ми не відразу розпізнаємо наявність проблеми. Розповідаємо, які симптоми сигна

Серцевий напад небезпечніший для жінок через те, що ми не відразу розпізнаємо наявність проблеми. Розповідаємо, які симптоми сигналізують про нездорове серце.

Сердечный приступ симптомы

Джерело: freepik

Різкий біль у грудях, що віддає в руку або спину — головна ознака, що пора бити тривогу і бігти до лікаря. Однак є й інші симптоми, які вказують на те, наближається серцевий напад. Вони нешкідливі і часом навіть проходять, тому їх легко переплутати з іншими, менш небезпечними для життя недугами.
ВТОМА

Багато пацієнток відзначали, що перед початком серцевого нападу відчували сильну втому. Причому симптом проявлявся навіть у нерухомому положенні. Якщо ви часто відчуваєте втому, можливо, варто проконсультуватися з лікарем.


ЗАДИШКА І НУДОТА

Раптові складнощі з диханням у людини без шкідливих звичок свідчать про проблеми зі здоров’ям, у тому числі про серцевий напад. Рекомендуємо за наявності цього симптому обов’язково звернутися до кардіолога і перевірити свій стан.


Ще одна ознака, що вказує на проблеми із серцем — нудота. Якщо ви вже кілька днів знемагаєте від нудоти, то саме час пройти обстеження.

Сердечный приступ

Джерело: freepik

БІЛЬ У СПИНІ, РУКАХ АБО ШИЇ

Одна з найпоширеніших ознак у жінок. Причому біль з’являється раптово і може слабшати поступово. При виникненні больових відчуттів в руці, шиї або спині обов’язково пройдіть обстеження.


БІЛЬ В ЖИВОТІ

Ще один прихований симптом, який нерідко сприймається, як звичайна печія або розлад шлунка. Однак насправді біль в животі може попереджати про серцевий напад, особливо якщо при цьому виникає відчуття тиску в животі.

ЗБІЛЬШЕНЕ ПОТОВИДІЛЕННЯ


Рясні виділення поту теж говорять про проблеми із серцем. До уваги слід брати не таке потовиділення, яке виникає під час тренування, а ніби при стресі або нервових переживаннях. У будь-якому випадку підвищений рівень потіння — привід проконсультуватися з фахівцем.

серцевий напад у жінок

Джерело: freepik

ПОЧУТТЯ ЗДАВЛЕННЯ У ГРУДЯХ

Здавлення у грудях в районі серця — одна з ключових ознак серцевого нападу, яка відрізняється у жінок та чоловіків. Виникає здавлювання або відчуття, ніби грудна клітка розширюється зсередини. При цьому біль може проявлятися в будь-якій точці.


Зазвичай серцевий напад проявляється у вигляді характерного болю в області грудей (за грудиною), лівого плеча, лівої лопатки, лівої половини шиї та нижньої щелепи, обох плечей, обох рук, нижньої частини грудини разом з верхньою частиною живота. Больові відчуття можуть давити або стискати. Вони також тривають близько п’яти хвилин.


ЩО РОБИТИ ПРИ СЕРЦЕВОМУ НАПАДІ


В першу чергу викликати лікаря або швидку допомогу. Також слід виконати ряд простих рекомендацій:

  • сісти або лягти, піднявши голову;
  • потім прийняти таблетку нітрогліцерину (під язик);
  • після цього забезпечити надходження свіжого повітря;
  • якщо з’явилася пітливість і втома, лягти та підняти ноги;
  • випити склянку води, але більше нічого не приймати.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x