Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="221609"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

5 важливих ягід для жіночого серця

Old date:
Current date: 2021.04.12
New date: 2019.08.08
0
Материнське серце - головний інструмент в житті кожної жінки. Як подбати про своє здоров'я, і ​​яким чином можна запобігти серцево-

Материнське серце — головний інструмент в житті кожної жінки. Як подбати про своє здоров’я, і ​​яким чином можна запобігти серцево-судинним захворюванням, читайте в нашому матеріалі.

5 важливих ягід для жіночого серця

Джерело: Instagram @runews24_ru

Серцево-судинні захворювання все частіше зустрічаються в наш час. Причини їх виникнення різні: неправильне харчування, вроджені дефекти, травми і багато іншого. Перегляньте свій раціон, і почніть харчуватися тими продуктами, які допоможуть підтримати ваше серце. Почнемо, мабуть, з ягід.

ОЖИНА

У складі цієї чудової ягоди містяться хімічні сполуки — поліфеноли, вони здатні запобігати виникненню серцево-судинних захворювань, і навіть злоякісних пухлин. У 200 грамах ожини можна виявити — 8 грамів клітковини, при добовій нормі 20-30 грамів. Також ягода багата вітамінами групи А, С і К, кальцієм і залізом.

5 важливих ягід для жіночого серця

Джерело: pixabay.com

ЛОХИНА

Смачна і корисна лохина допомагає розширити судини і поліпшити пам’ять. Це джерело антиоксидантів, клітковини і вітаміну С. Ці компоненти мають велике значення для здоров’я серця. Ягода здатна знижувати ймовірність виникнення цукрового діабету майже на 20% і гіпертонії на 15%. Введіть ожину в свій раціон — і ви не пошкодуєте.

ПОЛУНИЦЯ

Найулюбленіша ягода, смачна, соковита, ароматна. Полуниця — джерело вітаміну С і фолієвої кислоти, яка є важливою для нормального функціонування серцевого м’яза. Так само як лохина, здатна благотворно впливати на судини, а саме розширювати і запобігати утворенню атеросклеротичних бляшок. Вживайте полуницю — це дозволить вам знизити ризик виникнення гіпертонії на 9%.

5 важливих ягід для жіночого серця

Джерело: Источник: Instagram @onoprsv

МАЛИНА

У малині міститься значна кількість солей калію. Тому її можна рекомендувати тим жінкам, які мають схильність до серцево-судинних захворювань, і страждають порушенням серцевого ритму. У 100 грамах малини містяться чотири грами клітковини, 20% добової дози марганцю і вітамінів групи В і С.

ЖУРАВЛИНА

Журавлина містить такі потужні фенольні антиоксиданти, як антоціани, які забезпечують лікувальний ефект. Фенольні антиоксиданти також збільшують рівень «правильного» холестерину і зменшують рівень «поганого», знижуючи потенційний ризик захворювання атеросклерозом. А ще кислоти, які містяться в ягоді, розширюють венозні судини серця і живлять серцевий м’яз.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Мой ребенок - онлайн журнал для современных родителей Мой ребенок - онлайн журнал для современных родителей
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: