Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="250872"]
Материалы на украинском языке

5 симптомів жирної печінки — стан, який може привести до раку

Old date:
Current date: 2022.08.16
New date: 2020.07.14
0
За даними медиків з різних країн світу, людству загрожує епідемія жирної печінки. Печінка є однією з головних захисниць нашого

За даними медиків з різних країн світу, людству загрожує епідемія жирної печінки.

гепатоз печінки симптоми

Джерело: Freepik

Печінка є однією з головних захисниць нашого організму. Активно беручи участь в обміні речовин і в обміні жирів, цей орган називають головною «лабораторією» людського організму.
Фахівці акцентують увагу на тому, що стеатоз або гепатоз печінки при відсутності лікування може призвести до цирозу і навіть раку. Ці небезпечні стани характеризуються патологічним відкладенням жирових крапель у тканини. Накопичуючись у великі маси, ці жирові відкладення не дозволяють печінці виконувати свої основні функції та призводять до порушень в роботі органу, в результаті провокуючи серйозні ускладнення.

При цьому «жирна печінка» — стан, який при своєчасному лікуванні за допомогою дієти та лікарських препаратів, можна повністю вилікувати.


Пропонуємо ознайомитися з ключовими симптомами «жирної печінки», які допоможуть своєчасно виявити небезпечний стан і знизити ризики ускладнень.

 гепатоз печінки симптоми

Джерело: Freepik

Нудота та блювота

Попри те, що на початковій стадії жировий гепатоз може протікати абсолютно безсимптомно, найчастіше одними з ранніх його ознак є нудота і блювота. Безпричинна постійна нудота та блювота, після якої не настає полегшення — ключові симптоми «жирної печінки».


Біль у правій частині живота

Ще одним симптомом, який сигналізує про проблеми з печінкою, є біль у верхній правій частині живота. Людина може відчувати дискомфорт в правому верхньому квадранті живота, а також тупий біль, що підсилюється при русі. До цих симптомів можуть приєднатися метеоризм і здуття живота.

 гепатоз печінки симптоми

Джерело: Freepik

Швидка стомлюваність

При жирній печінці часто відзначається загальне погіршення самопочуття, апатія, швидка стомлюваність і сильна слабкість. Постійне відчуття втоми навіть при повноцінному сні — вірна ознака того, що пора відвідати лікаря.


Втрата ваги аж до анорексії

При жирній печінці відзначається втрата апетиту і зниження ваги — ці симптоми також характерні для печінкової недостатності. При цьому зниження ваги може привести навіть до анорексії в результаті порушення обміну речовин.


гепатоз печінки симптоми

Джерело: Freepik

Гіркота у роті

Серед симптомів «жирної печінки» — гіркота у роті. В результаті порушень надходження жовчі при цьому стані може відзначатися металічний присмак у роті, а також присмак гіркоти, який, як правило, з’являється після приймання їжі.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x