Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="260676"]
Материалы на украинском языке

5 симптомів, що вказують на дефіцит омега-3

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2020.12.29
0
 Організм завжди сигналізує про те, що йому не вистачає певних вітамінів і мікроелементів. Омега-3 - незамінна жирна кислота, як

 Організм завжди сигналізує про те, що йому не вистачає певних вітамінів і мікроелементів.

дефицит омега-3

Джерело: Freepik

Омега-3 — незамінна жирна кислота, яка безпосередньо впливає на функціонування всього нашого організму.
Вченими доведено, що жирні кислоти омега-3 сприяють активності мозку, стимулюють пам’ять, покращують стан шкіри, волосся і нігтів, а також підтримують роботу серця й очей. Однак як визначити, чи достатньо цих жирних кислот наш організм отримує щодня?

Існує ряд симптомів, які повинні насторожити, адже вони можуть сигналізувати про гострий дефіцит омега-3. Про них читайте в нашому матеріалі!


Нет времени читать статью сейчас? Мы вышлем на вашу почту!

дефицит омега-3

Джерело: Freepik

1. Складнощі з концентрацією уваги

Якщо останнім часом ви стали помічати, що вам вкрай складно зосередитися на найпростішому і звичному завданні — то це привід насторожитися. Цілком ймовірно, що вашому організму не вистачає омега-3! Відновлення дефіциту цих незамінних для організму жирних кислот допоможе поліпшити концентрацію уваги й працездатність.

2. Хронічна втома

Хронічна втома і відчуття, що ні на що немає сил — також є одним з головних симптомів дефіциту омега-3 жирних кислот. Медики наголошують на тому, що відчуття втоми й безсилля можуть бути симптомами різних захворювань, однак досить часто ці стани пояснюються саме нестачею омега-3.


дефицит омега-3

Источник: Freepik

3. Сухість шкіри

Ні для кого не секрет, що жирні кислоти омега-3 сприяють зволоженню і живленню шкіри, допомагаючи їй залишатися еластичною і насиченою. Чим більше омега-3 ви споживаєте, тим швидше й ефективніше ваша шкіра позбавляється від токсинів і насичується поживними речовинами. Саме тому суха зневоднена шкіра, яка різко втратила свою привабливість, може свідчити про брак омега-3.


4. Проблеми з волоссям

Випадання волосся, тьмяність кольору, ламкість і інші проблеми з волоссям можуть бути пов’язані з тим, що вам не вистачає омега-3 жирних кислот. Заповнивши їх дефіцит, вдасться повернути красу ваших локонів, а також усунути інтенсивне випадання волосся.


дефицит омега-3

Джерело: Freepik

5. Безсоння та інші проблеми зі сном

В ході досліджень вчені з’ясували, що дефіцит омега-3 призводить до нетривалого сну, безсоння та навіть апное. В свою чергу, відновлення нестачі омега-3 покращує сон і допомагає висипатися краще.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x