Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="220465"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

5 симптомів дефіциту магнію: будьте уважні!

Old date:
Current date: 2021.04.20
New date: 2019.07.30
0
300 міліграмів - добова порція магнію, яка є необхідною для кожної жінки. Як зрозуміти, що вашому організму не вистачає цього важливо

300 міліграмів — добова порція магнію, яка є необхідною для кожної жінки. Як зрозуміти, що вашому організму не вистачає цього важливого мікроелемента, і які можуть бути наслідки? Читайте в нашому матеріалі.

дефіцит магнію, нестача магнію, продукти, в яких міститься магній

Джерело: GettyImages

Вчені стверджують, що після кисню, водню, азоту та вуглецю, магній є найважливішим для організму елементом. Магній бере участь в більш ніж 300 реакціях, необхідних для нашої життєдіяльності, це і вироблення багатьох ферментів, активація роботи інших структурних елементів, синтез білків і вироблення енергії. Що ж вказує на брак магнію? Проводимо самодіагностику!

НЕРВОВІ НАПРУЖЕННЯ

Ви легко втрачаєте над собою контроль, можете вибухнути на рівному місці, часто перебуваєте в неспокої та нервозному стані. Магній несе відповідальність за правильну роботу нашої нервової системи. Якщо ви часто стали схильні до таких станів — це вказує на брак магнію в організмі.

 дефіцит магнію, нестача магнію, продукти, в яких міститься магній

Джерело: Shutterstock

БЕЗСОННЯ

Вам дуже складно заснути, лежите без сну годинами, а прокинутися вам ще складніше? Безсоння — одна з ознак того, що ваша нервова система відчуває дефіцит магнію, цей важливий мікроелемент необхідний для нормальної роботи головного мозку, який, в свою чергу, відповідає і керує багатьма процесами в нашому організмі.

СУДОМИ ВНОЧІ

Вночі ви можете прокинутися через судоми литкового м’яза, які не відразу проходять? Іноді ви відчуваєте поколювання і тяжкість в області ніг? Це теж симптоми, які вказують на брак магнію в вашому організмі. Магній бере участь в обмінних процесах, в тому числі і в обміні кальцію, чим його менше — тим імовірніше виникнення судом. Сіпається око — це також мікросудорога.

дефіцит магнію, нестача магнію, продукти, в яких міститься магній

Джерело: Fotolia

ЗАЙВІ КІЛОГРАМИ

Якщо вам не вистачає таких важливих мікроелементів, як калій і магній, в організмі порушується процес обміну речовин. Вам стає складно засвоїти білки, жири і вуглеводи, при цьому сповільнюється метаболізм. Як наслідок — зайві кілограми і сильний апетит.

ПРИСКОРЕНЕ СЕРЦЕБИТТЯ

Аритмія, незвичні відчуття, якими супроводжується серцебиття, наприклад, пропуски серцевих скорочень, це ознака нестачі магнію. Магній допомагає створити баланс натрію і кальцію в клітинах і безпосередньо впливає на роботу серця і судин.

дефіцит магнію, нестача магнію, продукти, в яких міститься магній

Джерело: [email protected]

ПРОДУКТИ З ВИСОКИМ ЗМІСТОМ МАГНІЮ:

  • насіння і горіхи,
  • боби і квасоля,
  • сухофрукти і банани,
  • какао,
  • вівсяна, гречана, пшенична каша,
  • зелень, шпинат, морква і буряк.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: