Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="250899"]
Материалы на украинском языке

5 ранніх симптомів раку, які повинні вас насторожити

Old date:
Current date: 2022.08.11
New date: 2020.07.14
0
Рання діагностика онкологічного захворювання - запорука успішного лікування, тому вкрай важливо знати про симптоми хвороби та за

Рання діагностика онкологічного захворювання — запорука успішного лікування, тому вкрай важливо знати про симптоми хвороби та завжди бути на чеку.

симптоми раку у жінок

Джерело: Freepik

Медики нагадують, що багато видів раку успішно піддаються лікуванню, якщо діагностуються на початковому етапі розвитку захворювання. Однак мало хто знає про ранні симптоми цих серйозних хвороб, які, до того ж, завжди дуже схожі з ознаками інших, більш нешкідливих захворювань.
За даними фахівців, існує ряд симптомів, які сигналізують про розвиток серйозної хвороби. Насторожити повинні не тільки самі ознаки, а і їх тривалість — якщо ви протягом тривалого часу відзначаєте у себе один з наведених нижче симптомів, то вам слід звернутися до лікаря.

Стрімка втрата ваги без причини

Один з найбільш очевидних симптомів хвороби, на який, на жаль, мало хто звертає увагу — втрата ваги. Якщо ви не змінювали спосіб життя і харчуєтеся, як зазвичай, не дотримуючись дієти, але при цьому ваша вага стрімко знижується — зверніться до лікаря, адже дуже часто це може сигналізувати про розвиток онкологічного захворювання.


 симптоми раку у жінок

Джерело: Unsplash

Хрипота

Охриплість, яка не пов’язана з застудою і грипом, також може свідчити про пухлину. Дослідження показують, що пацієнти з раком легенів і гортані скаржилися на хрипоту і кашель, що не проходить  ранні симптоми онкології.

 симптоми раку у жінок

Джерело: Unsplash

Проблеми з кішківником

Будь-які тривалі зміни, пов’язані з випорожненням кишківника також можуть говорити про серйозну хворобу. Якщо у вас несподівано змінився стан калу, став для вас вкрай незвичним, і ситуація не змінюється протягом довгого часу — не відкладайте візит до лікаря.


 симптоми раку у жінок

Джерело: Unsplash

Біль без причини у разних частях тіла

Постійний біль, яка при цьому ніяк не пов’язаний зі станом вашого здоров’я, також може сигналізувати про розвиток пухлини. Навіть якщо цей біль не впливає на ваш звичний ритм життя і не доставляє дискомфорту, він повинен вас насторожити, адже часто є одним із симптомів різних видів раку, в залежності від локалізації.


симптоми раку у жінок

Джерело: Unsplash

Міжменструальні кровотечі

Цей симптом — привід негайно відвідати вашого гінеколога. Безумовно, міжменструальні кровотечі виникають з різних причин, однак досить часто вони можуть говорити про розвиток раку шийки матки або яєчників.

 симптоми раку у жінок

Джерело: Unsplash


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x