Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="268847"]
Материалы на украинском языке

5 помилок при лікуванні застуди у дитини

Old date:
Current date: 2022.10.04
New date: 2021.09.14
0
Багато батьків, бажаючи швидше поправити здоров'я хворого малюка, допускають найпростіші помилки. Ось 5 найпоширеніших помило

Багато батьків, бажаючи швидше поправити здоров’я хворого малюка, допускають найпростіші помилки.

застуда у дитини, лікування застуди

Джерело: instagram @amrita_lobnya

Ось 5 найпоширеніших помилок при лікуванні дитини, якщо навчитися їх уникати, малюк швидко одужає!

ПАНІКА

Багато мам так турбуються через хворобу малюка, що самі починають хворіти. Будь ласка, не намагайтеся погіршити стан дитини своїми «благими намірами». Хвороба — час показати, як ви можете любити і піклуватися. Забезпечте дитині спокій. Переконуйте себе, а потім і її, що незабаром вона видужає, що нічого катастрофічного не сталося — потрібно тільки слідувати рекомендаціям і піклуватися про свій стан.


ПРИМУСОВЕ ГОДУВАННЯ

Цю помилку особливо люблять здійснювати бабусі, адже в їхньому розумінні гарний апетит практично дорівнює здоров’ю. Чому не можна годувати дитину під час застуди, якщо вона відмовляється? Дуже просто. Коли в організмі вирують віруси або бактерії, всі його сили зосереджені на боротьбі з ними. Отже, апетит зменшується, і це нормально. Запихаючи в чадо зайву ложку каші, ви відволікаєте його тіло від процесу відновлення здоров’я.

Так, зовсім голодувати не варто, адже за рахунок якихось енергетичних запасів повинні реалізовуватися ці самі «захисні» функції. Але перегодовувати — шкідливо.

 застуда у дитини, лікування застуди

Джерело: Fotolia

ПІДІГРІТІ ІЖА ТА НАПОЇ  

По-перше, даючи малюкові тільки підігріті їжу і напої, ви знищуєте природний імунітет малюка: без тренування він атрофується, і при зіткненні з першим же ріжком морозива ви будете мати хворе горло.

По-друге, запорукою одужання при грипі та ГРВІ, які супроводжуються підвищенням температури тіла, є відновлення нормальної терморегуляції.

КУТАННЯ ДИТИНИ

Ця помилка викликана ще й існуючою думкою, що хворому навіть з невисокою температурою потрібно постійно потіти. Але дослідження показують, що, навпаки, прохолодне середовище запускає захисні функції організму. Віруси і бактерії з потом не виходять. Тим часом, у малюка і без того більш активний обмін речовин в порівнянні з вашим, і якщо навіть для вас температура здається некомфортною, він зазвичай не мерзне.

застуда у дитини, лікування застуди

Джерело: thinkstockphotos/fotobank.ua

ПОЗБАВЛЕННЯ ПРОГУЛЯНОК

Безумовно, якщо у малюка висока температура, на вулицю його випускати не варто — показаний суворий постільний режим. Але якщо температура давно спала, а кашель і нежить все не бажають проходити, тривалі прогулянки, навпаки, рекомендовані!

Природно, поки організм приходить до тями після хвороби, потрібно стежити за відповідністю одягу та погоди. Але в цілому, чим більше малюк із застудою дихає свіжим прохолодним (а головне — вологим) вуличним повітрям, тим швидше краще для нього.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (4 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты