Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="260643"]
Материалы на украинском языке

5 перших симптомів захворювання нирок

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2020.12.29
0
Страждаєте від болів у боці або спині? Думаєте, що отримали переохолодження? Все це може говорити про захворювання нирок. Перевірит

Страждаєте від болів у боці або спині? Думаєте, що отримали переохолодження? Все це може говорити про захворювання нирок. Перевірити здоров’я допоможе розуміння симптомів!

Как болят почки

Джерело: freepik

Часто ми ігноруємо перші симптоми захворювання нирок, списуючи нездужання і часті походи до туалету на перевтому на роботі та любов до кави. Але насправді проблема може полягати в нездоров’ї органів. Якщо ви помічаєте у себе хоча б три або більше ознак з нашого списку, варто негайно звернутися до лікаря.
Пам’ятайте! Біль в попереку, всупереч загальноприйнятый думці, не є ознакою проблем з нирками. Вони розташовані вище талії, тому больові відчуття розрізнити складно. Для цього необхідно обстежитися у фахівця і здати біохімічний аналіз крові.

1. Втома

Даний симптом характерний для багатьох хвороб, і для захворювання нирок теж! Вони виробляють гормон еритропоетин, який своєю чергою сприяє утворенню еритроцитів. Тому при порушенні роботи органів з’являються проблеми у вигляді безпричинної втоми тривалістю від 2-3 тижнів, сонливості й пригніченого настрою.


2. Озноб

Проблеми з нирками дуже згубно впливають на здоров’я організму в цілому. Через брак еритропоетину знижується рівень еритроцитів і розвивається анемія. У зв’язку з цим кровопостачання тканин відбувається повільніше. Наслідки — озноб, людині важко зігрітися.

3. У їжі металевий присмак

Якщо при споживанні їжі з’явився металевий присмак або якісь смакові спотворення, проблема може полягати в нирках. Сприйняття смаку змінюється через те, що продукти обміну речовин починають накопичуватися в крові.


Симптомы болезни почек

Джерело: freepik

4. Набряки

Уважно стежте за своїм тілом протягом декількох днів. Якщо ви помітили, що руки, ноги й обличчя набрякають (наприклад, джинси стало важче натягувати, кільця — малі), варто негайно проконсультувати з лікарем. Набряки з’являються, оскільки зайва вода при порушенні нирок затримується в органах і тканинах. Найчастіше вони м’які, «плаваючі», нерідко зникають у другій половині дня.


5. Проблеми з сечовипусканням

Один з ключових симптомів, адже функція нирок полягає у виробленні сечі. При порушенні роботи органу виникає дисфункція сечовипускання. Наприклад, ви починаєте часто ходити в туалет або вставати по ночах, хоча перед сном нічого не пили. Також сеча змінює колір — стає темніше або з домішкою крові (дуже тривожний сигнал!)


Причиною подібних порушень також можуть бути хвороби сечового міхура або утворення каменів. Всі ці симптоми дуже важливі. Не зволікайте й обов’язково звертайтеся за допомогою до лікаря!Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Метки:
симптомы
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x