Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="263373"]
Материалы на украинском языке

5 ознак, що вашому організму не вистачає вуглеводів

0
У спробі схуднути багато людей виключають зі свого раціону вуглеводи, але це може бути небезпечно для здоров'я! Спеціаліст назвала

У спробі схуднути багато людей виключають зі свого раціону вуглеводи, але це може бути небезпечно для здоров’я! Спеціаліст назвала п’ять порушень, які викликає дефіцит органічних речовин.

Дефицит углеводов

Джерело: freepik

Вуглеводи — головне джерело енергії для нашого організму. Вони мають бути в щоденному раціоні, щоб білок не розтрачувався на виробництво енергії, а й далі брав участь в процесах побудови тканин.

Спеціаліст по харчуванню з Баварського центру споживачів Даніела Крело назвала п’ять ознак, які говорять про брак вуглеводів. Якщо ви помітили у себе подібні симптоми, не поспішайте бігти за продуктами й наїдатися. Для початку проконсультуйтеся зі своїм сімейним лікарем або дієтологом.

Втома та слабкість

Коли організм страждає від нестачі глюкози, знижується рівень енергії. Тому людина відчуває сильну втому і втрату сил.


Тяга до їжі

Бажання поїсти, навіть коли ви неголодні, говорить про порушення через дефіцит вуглеводів. Не секрет, що під час травлення основні їх види крохмаль і цукор розпадаються на глюкозу. Нестабільний рівень цієї речовини й провокують зайву тягу до їжі.

Неприємний запах з рота

Через брак вуглеводів організм починає переробляти жирові запаси. Вони переходять в стан кетозу і починають виділяти сполуки кетони через рот. Тому і виникає неприємний запах з ротової порожнини.

Углеводы

Джерело: freepik

Закреп

Для нормальної роботи травної системи необхідна клітковина. Добути її можна через продукти з високим вмістом вуглеводів. Якщо ж ви маєте дефіцит цієї речовини, то згодом можуть з’явитися проблеми з випорожненням.

Головний біль і проблеми з концентрацією

Нашому мозку потрібна енергія, якою його забезпечує глюкоза. Брак речовини провокує порушення в роботі нервової системи та когнітивних функцій. Також зниження рівня цукру в крові нерідко викликає головні болі.

Нагадаємо, корисними продуктами з вуглеводами вважаються бобові, хліб грубого помелу, крупи (пшоняна, пшенична, ячна, кукурудзяна), а також зелені та листові овочі (капуста, петрушка, салати, шпинат).

Спеціалісти закликають не зловживати борошняними виробами, а при погіршенні самопочуття обов’язково звертатися за допомогою до лікаря.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты