Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="227012"]
Материалы на украинском языке

5 отруйних кімнатних рослин, небезпечних для здоров’я дитини

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2019.09.23
0
Чи знаєте ви про те, що деякі кімнатні квіти можуть бути так само небезпечні для дитини, як, наприклад, побутова хімія? Але побутову

Чи знаєте ви про те, що деякі кімнатні квіти можуть бути так само небезпечні для дитини, як, наприклад, побутова хімія? Але побутову хімію ми ховаємо від малюка, а кімнатні квіти зазвичай знаходяться в межах доступності.

кімнатні рослини, небезпечні кімнатні рослини

Джерело: [email protected]

 
Серйозну небезпеку для дитини можуть представляти самі звичайні кімнатні квіти. Особливо обережними потрібно бути, якщо квіти стоять на підлозі або знаходяться на доступних для дитини підвіконнях. Адже прагнення малюка спробувати світ на смак поширюється і на рослини.

АЗАЛІЯ — СМЕРТЕЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНА НА СМАК


Азалія — ​​прикраса багатьох квартир, чудова квітка. На жаль, азалія дуже небезпечна для дитини, так в її листі є отруйні речовини. Одного листочка малюкові буде досить, щоб виникли легкі симптоми отруєння. Якщо встигне зжувати гілочку — можливий токсичний шок.

кімнатні рослини, небезпечні кімнатні рослини

Джерело: [email protected]

АНТУРІУМ НАВІТЬ НЕ ТРЕБА ЖУВАТИ


Якщо малюк добереться до антуріума, зірве листочок і, не дай Боже, разімне його в руках — хімічний опік забезпечений. Навіть крапелька соку з листочка цієї рослини небезпечна для дитини. Ніжна дитяча шкіра обов’язково відреагує на сік цієї рослини як мінімум роздратуванням.

кімнатні рослини, небезпечні кімнатні рослини

Джерело: [email protected]

ОЛЕАНДР НЕБЕЗПЕЧНИЙ В ПЕРІОД ЦВІТІННЯ

Якщо у вашому будинку є олеандр, всі члени сім’ї потрапляють в групу ризику по виникненню стійкого головного болю в пору його цвітіння. Для дитини аромат цієї рослини небезпечний подвійно — ефірні масла олеандра можуть викликати у малюка не тільки погіршення самопочуття, а й блювоту.


кімнатні рослини, небезпечні кімнатні рослини

Джерело: [email protected]

ДИФФЕНБАХІЯ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ НАБРЯК ГОРТАНІ

Диффенбахія небезпечна для дитини тим, що може викликати набряк гортані, якщо зжувати листочок цієї рослини. А у дітей просвіт в дихальних шляхах і так дуже вузький. Тому ця рослина може таїти в собі смертельну небезпеку для малюка.

кімнатні рослини, небезпечні кімнатні рослини

Джерело: [email protected]

БЕГОНІЯ ВВАЖАЄТЬСЯ КОРИСНОЮ ДЛЯ ДОМУ РОСЛИНОЮ


Бегонію радять тримати в будинку, так як вона виділяє протимікробні речовини. І це чудово! Але тільки в тому випадку, якщо бегонію тримати в недоступному для дитини місці. Добравшись до цієї рослини і спробувавши її на смак, дитина може отримати опік слизової в ротовій порожнині.


кімнатні рослини, небезпечні кімнатні рослини

Джерело: [email protected]

Щавлевої кислоти в цій рослині дуже багато! До того ж бегонія нерідко викликає алергію навіть у дорослих людей, схильних до цього захворювання. Якщо тато чи мама страждають від цього, то дитину тим більше варто поберегти: присутність бегонії може спровокувати дебют алергії.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x