Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="249165"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

5 небезпечних хвороб, які можна визначити за запахом з рота

Old date:
Current date: 2021.06.19
New date: 2020.06.17
0
Неприємний запах з рота може сигналізувати про розвиток небезпечної хвороби. Будь-які зміни в нашому організмі, так чи інакше,

Неприємний запах з рота може сигналізувати про розвиток небезпечної хвороби.

запах изо рта

Джерело: Freepik

Будь-які зміни в нашому організмі, так чи інакше, з чимось пов’язані. Саме тому вкрай важливо не ігнорувати ці зміни.

За даними вчених, така неприємність, як запах з рота, це не тільки привід відвідати стоматолога. Як показують дослідження вчених з різних країн світу, неприємний або просто запах з рота, який змінився, також може стати приводом відвідати ендокринолога, гастроентеролога та навіть онколога.

Результати експериментів медиків свідчать про те, що про розвиток в організмі небезпечних захворювань може підказати саме запах. Про які саме хвороби йдеться — розповідаємо в нашому матеріалі.

1. СЕРЙОЗНІ ПРОБЛЕМИ З ПЕЧІНКОЮ

Про те, що ваша печінка хвора розповість не тільки колір обличчя та погане самопочуття, але і характерний неприємний запах з рота. Якщо говорити точніше, ознакою того, що ваша печінка відмовляє, може стати смердючий запах сирої риби з рота. Він свідчить про накопичення токсинів у вашому організмі внаслідок відмови печінки.

запах изо рта

Джерело: Freepik

2. АУТОІМУННЕ ЗАХВОРЮВАННЯ 

Одне з масштабних досліджень вчених показало, що при аутоімунному захворюванні — розсіяному склерозі, змінюється запах з рота. Зокрема, дослідження показало, що під час хвороби, в результаті якої наш організм атакує власну центральну нервову систему, у багатьох пацієнтів змінювався запах з рота.

3. ДІАБЕТ

Цукровий діабет також можна розпізнати за специфічним запахом дихання. Він стає солодким та навіть фруктовим, і є ознакою кетозу — стану, коли енергія добувається нашим організмом з жирів, а не з вуглеводів.

запах изо рта

Джерело: Freepik

4. РАК

Завдяки запаху з рота тепер можна розпізнати не тільки діабет, а й деякі види онкологічних захворювань. Це можливо завдяки розробці ізраїльських вчених, які створили пристрій, що діагностує за допомогою дихання рак легенів з точністю до 90% на дуже ранніх стадіях.

5. ПРОБЛЕМИ З НИРКАМИ

При наявності проблем з нирками також відбуваються зміни із запахом з рота. Зокрема, медики акцентують увагу на появі незвичного для людини аміачного запаху дихання. Такий специфічний запах є однією з ознак серйозного захворювання — ниркової недостатності.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: