Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="228503"]
Материалы на украинском языке

5 небезпечних хвороб, які можна визначити по обличчю

Old date:
Current date: 2022.10.06
New date: 2019.10.08
0
Виявити серйозне захворювання на ранній стадії - запорука успішного одужання. Відстежуючи зміни, що відбуваються з організмо

Виявити серйозне захворювання на ранній стадії — запорука успішного одужання.

небезпечні хвороби, анемія, діабет

Джерело: Freepic

Відстежуючи зміни, що відбуваються з організмом, і прислухаючись до свого тіла, можна помітити розвиток багатьох хвороб. Крім того, існує ряд зовнішніх факторів, що вказують на серйозні захворювання, в числі яких — інфаркт та автоімунні хвороби. Пропонуємо разом дізнатися, які хвороби можна визначити по обличчю.

АУТОІМУННІ ЗАХВОРЮВАННЯ

Про аутоімунне захворювання може свідчити висип на обличчі червоного кольору. Медики попереджають, що висип на щоках, який має яскраво-виражену форму метелика, може сигналізувати про вовчак, в той час як поява щільного висипу, що зудить, може попереджати про целіакію.


АНЕМІЯ

Надмірно блідий колір обличчя — одна з ознак анемії. Якщо вас переслідує відчуття втоми, хронічна слабкість і стомлюваність, а ваш колір обличчя раптово зблід — зверніться до лікаря і перевірте рівень гемоглобіну.

небезпечні хвороби, анемія, діабет

Джерело: Fotolia

СЕРЦЕВИЙ НАПАД ТА ІНСУЛЬТ

Ознакою наближення інсульту і інших проблем з серцево-судинною системою є раптова зміна міміки обличчя, яка робить його асиметричним. Медики переконані, що якщо на одній половині обличчя міміка стала менш вираженою, або якщо половина обличчя виглядає, ніби «застигла», потрібно терміново звернутися до лікаря. Ще одним «сигналом» проблем з серцем можуть бути невеликі жовті горбки навколо очей.

ХВОРОБИ ЕНДОКРИННОЇ СИСТЕМИ

Поява надлишкового волосся на обличчі, особливо у жінок, свідчить про проблеми з гормонами, а значить — настав час відвідати ендокринолога. Досить часто, не звертаючи уваги на ці проблеми, жінки відвідують не лікаря, а косметолога, тим самим ризикують пропустити досить серйозні проблеми з яєчниками або гормонами.

небезпечні хвороби, анемія, діабет

Джерело: Freepic

ДІАБЕТ І ЩИТОВИДНА ЗАЛОЗА

Про зниження рівня гормонів щитовидної залози сповістять дрібні зморшки, що з’являються раптово. Крім того, вони можуть свідчити про діабет, тому слід перевірити рівень цукру в крові.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты