Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="222717"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

5 ідеальних продуктів для поліпшення пам’яті

Old date:
Current date: 2021.04.12
New date: 2019.08.14
0
Продукти, які ми їмо, впливають і на роботу мозку в цілому, і на здатність концентруватися. Які продукти відповідають за поліпшення

Продукти, які ми їмо, впливають і на роботу мозку в цілому, і на здатність концентруватися. Які продукти відповідають за поліпшення пам’яті, дізнайтеся з нашого матеріалу.

 продукти для поліпшення пам'яті

Джерело: Gettyimages

Причиною поганої пам’яті і зниження працездатності мозку можуть бути не тільки спадкові чинники. Вчені довели, що є продукти, які здатні впливати на роботу нервової системи. Як поліпшити пам’ять за допомогою певних продуктів — про це і поговоримо.

РИБА

Для поліпшення пам’яті дуже корисно їсти рибу, особливо жирних сортів (лосось, палтус, сардини, сьомга, форель, сайра та ін.). У жирній рибі міститься велика кількість корисних кислот омега-3, які позитивно впливають на нервові клітини. Лікарі радять включати рибу в раціон 2 рази на тиждень, особливо після 40 років.

ЯГОДИ

Ягоди також наш помічник у боротьбі з поганою пам’яттю. У всіх видах ягід містяться флавоноїди — рослинні речовини, які поліпшують пам’ять і позитивно впливають на роботу головного мозку в цілому. Вчені провели дослідження і довели, що жінки старше 50 років, які вживають ожину, чорницю і лохину не рідше 1 разу на тиждень, зберігають пам’ять довше тих, хто ягоди не їсть.

 продукти для поліпшення пам'яті

Джерело: Shutterstock

ЯЙЦЯ

Яйця також незамінні для хорошої роботи головного мозку і для поліпшення пам’яті. Справа в тому, що яйця багаті холіном. Ця речовина «будує» наш організм і необхідна для правильної роботи нервової системи. Якщо немає протипоказань, то лікарі рекомендують їсти яйця кілька разів на тиждень.

КВАСОЛЯ

Квасоля багата на вітамін В1 — тіамін. Цей вітамін постачає у мозок глюкозу, стимулює роботу мозку і відповідає за пам’ять. Тіамін також міститься в кукурудзі, спаржі, горіхах, гречці, висівках і інших продуктах.

 продукти для поліпшення пам'яті

Источник:[email protected]_madcook

ОВОЧІ

Американські вчені встановили, що вікове погіршення пам’яті значно менше торкнулося тих жінок, які вживали в їжу багато овочів. В першу чергу це стосується шпинату і різних видів капусти: брокколі, савойської, цвітної і ін.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 1,00 из 5)
Мой ребенок - онлайн журнал для современных родителей Мой ребенок - онлайн журнал для современных родителей
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: