Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="232184"]
Материалы на украинском языке

5 головних симптомів запалення легенів

Old date:
Current date: 2022.06.28
New date: 2019.11.18
0
Іноді звичайна застуда або вірусне захворювання може спровокувати пневмонію - одну з форм гострої респіраторної інфекції, що впли

Іноді звичайна застуда або вірусне захворювання може спровокувати пневмонію — одну з форм гострої респіраторної інфекції, що впливає на легені.

запалення легенів симптоми

Источник: Shutterstock

За даними медиків, розпізнати запалення легенів не завжди просто, адже симптоми хвороби можна легко сплутати з ознаками інших захворювань.
У сезон застуд, ГРВІ, грипу та бронхіту важливо знати основні симптоми, які вказують на запалення легенів. Ні для кого не секрет, що однією з головних ознак пневмонії є висока температура і озноб, однак є ще кілька не таких очевидних ознак розвитку хвороби.

Пропонуємо ознайомитися з рядом симптомів, які повинні насторожити і стати причиною походу до лікаря для виключення або підтвердження діагнозу «запалення легенів».


МОКРОТА З КРОВ’Ю

Тривалий кашель, під час якого з мокротою виділяється кров, є вірною ознакою того, що інфекція поширилася на легені.


запалення легенів симптоми

Источник: [email protected]_vrn

ЗБІЛЬШЕННЯ ЧАСТОТИ СЕРЦЕВОГО РИТМУ

Прискорений пульс також є ознакою запалення легенів. Медики наголошують на тому, що поряд зі слабкістю, температурою і кашлем, прискорений серцевий ритм може сигналізувати про розвиток пневмонії.

БІЛЬ У ГРУДЯХ


Під час хвороби кашель зазвичай супроводжується неприємними відчуттями і болем у грудях. Однак, якщо навіть після нападу кашлю зберігаються больові відчуття в грудях — терміново зверніться до лікаря.

ПРИСТУПИ КАШЛЮ, ЯКІ НЕ ПРИНОСЯТЬ ПОЛЕГШЕННЯ

Всім нам відомо, що вологий кашель з відділенням мокротиння вважається сприятливим, так як допомагає очистити легені від слизу і інфекції. Однак важливо пам’ятати, що навіть мокрий кашель може говорити про наявність пневмонії. Зокрема, вологий виснажливий кашель, коли кожен новий напад не приносить полегшення, може сигналізувати про розвиток запалення легенів.


запалення легенів симптоми

Источник: [email protected]

ПРОБЛЕМИ З ДИХАННЯМ


Ускладнене дихання вважається одним з найнебезпечніших симптомів пневмонії, так як в кров може перестати надходити достатня кількість кисню, що, в результаті може привести до головного болю, запаморочення і навіть непритомності.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (2 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x