Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="241188"]
КАРАНТИН#коронавирус, Материалы на украинском языке

4 важливих факти про коронавірус від людей, що заразилися

Old date:
Current date: 2022.06.29
New date: 2020.03.27
0
Сьогодні про коронавірус розповіли багато: як медики, так і вчені описали симптоматику, лікування та усе про поширення інфекції. Те

Сьогодні про коронавірус розповіли багато: як медики, так і вчені описали симптоматику, лікування та усе про поширення інфекції. Тепер же найважливіші факти про COVID-19 розкрили пацієнти, що заразилися недугою .

коронавірус, симптоми коронавірусу, коронавірус в україні

Джерело: pexels.com

Ті, хто отримав позитивний результат на коронавірус зіткнулися з безліччю страхів. На щастя, хворі вилікувалися і тепер діляться своїм досвідом з іншими. Ось кілька фактів, які розповіли ці люди.
Вірус поширюється дуже швидко

Пастор з Сіетла Тревор Менкін заразився COVID-19 після того, як 1 березня сходив провідати друга в лікарні. Він шокований, наскільки швидко інфекція передається від людини до людини. При цьому до знайомого чоловік прийшов, дотримавшись всіх заходів безпеки: на ньому були рукавички, маска і він ретельно вимив руки після візиту. Однак вже через пару днів разом з дружиною зліг від хвороби, яку підтвердили тести.

коронавірус, симптоми коронавірусу, коронавірус в україні

Джерело: pexels.com

Перед цим Тревор заскочив на роботу і вже на наступний день коронавірусом заразилася його асистентка! Що найстрашніше, прямого контакту між колегами не було. Ймовірно, частинки вірусу залишилися на дверній ручці офісу або інших твердих поверхнях.


Саме тому так важливо дотримуватися карантину. Залишайтеся вдома і будете здорові.

Це не ГРИП чи ЗАСТУДА

Багатьох з тих, хто перехворів COVID-19 засмучує факт, що більшість людей порівнюють вірус з простою застудою або грипом. Симптоматика схожа лише на початку хвороби, що підтвердила мешканка Майамі, 25-річна Чіара Діджіаллоренцо.

Дівчина боролася з коронавірусів з 6 березня. Все почалося з високої температури і почуття слабкості, властивих для грипу. Однак пізніше вона стала відчувати нестачу повітря — у Чіари почалися проблеми з диханням.


коронавірус, симптоми коронавірусу, коронавірус в україні

Джерело: pexels.com

Коронавірус — це серйозно

З таким посланням звертаються пацієнти, які перенесли хворобу. Багатьох дратує безвідповідальність людей і несерйозне ставлення до пандемії. Так, більшість з нас можуть перенести недугу без ускладнень, однак є відсоток людей зі слабким здоров’ям і хронічними захворюваннями, для яких коронавірус стане фатальним.

Ви можете передати захворювання тим, чиє здоров’я менш міцне, ніж ваше. І ви самі можете померти, особливо якщо страждаєте хронічними захворюваннями. Ніхто не захищений,

— підкреслила Чіара Діджіаллоренцо.


коронавірус, симптоми коронавірусу, коронавірус в україні

Джерело: pexels.com

З’явилися симптоми? Самоізолюється!

Ще одним важливим фактом під час епідемії є обережність. На даний момент не у багатьох лікарнях є тести на коронавірус, з чим зіткнулися люди, що перехворіли недугою. Саме тому важливо бути максимально уважними до свого здоров’я.


Якщо ви раптом відчули і помітили у себе прояв будь-яких симптомів — сухий кашель, головний біль, температура, нежить і т.д. — якомога швидше ізолюйте себе від інших. Проконсультуйтеся з лікарем з приводу лікування і дотримуйтесь карантину, поки повністю не видужаєте. Так ви і собі допоможете, і інших убезпечите.


коронавірус, симптоми коронавірусу, коронавірус в україні

Джерело: pexels.com

Найголовніше: намагайтеся не панікувати, менше читайте погані новини, залишайтеся вдома і бережіть здоров’я.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x