Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="263534"]
Материалы на украинском языке

4 триместр: як впоратися з труднощами материнства в перші 3 місяці

Old date: 2019-07-29
Current date: 2022.10.03
New date: 2021.04.13
0
Немовлята плачуть, прокидаються по ночах, хочуть на ручки, страждають від кольок, їдять кожні пів години... І їх не змінити! Але є і хо

Немовлята плачуть, прокидаються по ночах, хочуть на ручки, страждають від кольок, їдять кожні пів години… І їх не змінити! Але є і хороша новина — можна змінитися самій. І по-новому подивитися на труднощі материнства.

догляд за новонародженим

Джерело: Shutterstock

Дивно, но зазвичай мами бажають дізнатися все про вагітність й пологи, а ось 4 триместром вагітності цікавляться набагато менше. А дарма!

5 важливих правил успішного материнства

Ваш новонароджений не має нічого спільного з іншими. Можливо це трохи перебільшено, але порівняння з іншими дітьми й правда до добра не доведуть. Навіть в одних і тих же батьків діти виходять дуже різні.

Новонародженість мами та малюка — це 4 триместр вагітності. Якщо ви наївно вважаєте, що відразу після пологів перед вами утворюється особистість, яка може і повинна перебувати окремо від вас, то вам буде важко. Перед вами немовля, яке потребує вас, так само як потребувало всі 9 місяців вагітності.


Годувати грудьми можуть, а головне повинні, практично всі. Ви зараз в серцях заявите, що мати має право на вибір? Так, має, але до того, як відбулося зачаття. Якщо у вас вже з’явилася дитина, її здоров’я — ваша відповідальність. А грудне вигодовування — запорука здоров’я. І до речі, не тільки дитини, але і мами.

догляд за новонародженим

Джерело: Shutterstock

У немовляти не може і не повинно бути режиму, малюк постійно змінює свої звички, а головне — спроби дотримуватися режиму здатні нашкодити грудному вигодовуванню.

З немовлям можна з’являтися в громадських місцях, подорожувати, жити!

Не всім мамам ці правила здаються важливими та очевидними, поговоримо про деякі пункти докладніше.

Якщо сумніваєтеся в своїх силах, згадайте, що малюк вибрав мамою не вашу подругу, він вибрав вас, а значить, ви найкраща мама для нього!

догляд за новонародженим

Джерело: GettyImages

Не порівнюйте свою дитину з іншими

Народилася дитина, і мало не з перших днів починається порівнювання її з іншими дітьми. Здається, у сусідів дитина не була такою червоною, а у подруги не плакала і заговорила майже відразу після пологів…

  • Чому порівняння часто виявляється не на користь власній дитині? Річ у тому, що з дітьми, з якими ми невпинно порівнюємо своїх, ми не живемо, а значить, все те, що нам здається з боку, — тільки здається і не має нічого спільного з дійсністю. Більш того, на чужу дитину ми дивимося побіжно, а своя завжди під пильною увагою.
  •  Не чекайте від дитини миттєвої адаптації. Не сподівайтеся, що зараз здійсняться ваші найзаповітніші дитячі мрії — красиве ліжечко, легкий балдахін, спляче немовля і, як за помахом чарівної палички, все ваше життя перетвориться на казку про маму. Звичайно, всі ми пам’ятаємо приказку, в якій говориться, що перша дитина — це остання лялька, а ось перший онук — перша дитина, але не піддавайтеся на цю провокацію.
  • Якщо ви не дограли в ляльки, забудьте, не дограєте вже ніколи, ну або купіть собі лялечку. Тому що дитина не має нічого спільного з уявленням про материнство з наших дитячих мрій. Вона кричить, якщо ви її одягаєте, вона крекче і червоніє, коли хоче пукнути, вона пихкає, коли пісяє, вона прокидається від найменшого шереху…

Джерело: shutterstock

Щоб материнство приносило радість

Треба згадати, що факт народження не означає відділення від вас дитини, малюк ще повністю залежить від мами! І після пологів у вас починається четвертий триместр! Вагітність не закінчується пологами. Якщо ви запам’ятаєте це, вам не буде так сумно від того, що відразу після пологів ви не зможете втекти в спортзал за своєю колишньою фігурою.

Повірте, пройде час, і розтяжки стануть менш помітними, а якщо докласти трохи зусиль, то і стрункість повернеться. Но що ніколи не стане таким, як раніше, так це ваша жіночність! Після пологів вона знаходить неймовірні масштаби! І це не про розкішні стегна, це про внутрішній світ. Про те, що в очах матері — новий всесвіт, нове життя.

Дитина — це любов!

Як же відчував себе ваш малюк в утробі?

  • Йому там було досить тісно, ​​він сидів, згорнувшись калачиком.
  • Він був у водах і постійно чув шум, серцебиття мами.
  • Його оточувало тепло, була завжди одна температура — мамина.
  • Його гойдало, якщо ви не лежали всю вагітність.

Вдома на дитину чекає рівний кокосовий матрацик, пелюшка, запас пустушок, газовідвідних трубочок і соплевідсосів. Нове життя прийшло, щоб вчасно пукати, какати, їсти, спати та мовчати!

Джерело: shutterstock

А що ж насправді потрібно немовляті?

Любов. Завжди запитуйте себе, якщо в чому-небудь сумніваєтеся: «Так поступають, коли люблять?» Чи треба спати разом? Вирішуйте самі, ви з чоловіком спите разом? Або зустрічаєтеся за запитом? Чи треба носити весь час на ручках? А ви з чоловіком обнімаєтеся щоразу, коли вам хочеться, або тільки за графіком, щоб коханий не звик? Якщо ви знаєте, що таке любов, у вас не виникне питань про побут з немовлям!

Крихітка плаче? Просто впевнено притисніть до себе, покачайте, заспівайте. Турбується і не може заснути? Дайте на якийсь час дитину татові, бабусі, вийдіть з кімнати, прийдіть до тями, поверніться з новими силами. Весь побут з немовлям перетворюйте в любов. Ваша крихітка беззастережно вам довіряє, і не прислухатися до її потреб — справжня зрада!

Що робити з животиком, якщо крутить? Коли дитину турбують коліки і вона годинами плаче – це стає причиною неспокою батьків і повністю змінює спокійне життя. У малюків в перші місяці життя кишківник «недозрілий», тому виділяє недостатньо ферменту лактази для розщеплення лактози молока – це фізіологічно. В 4-6 місяців ферменту виділяється достатньо, тому коліки поступово зникають.

Джерело: shutterstock

Лактоза молока, потрапивши до кишківника дитинки, розщеплюється частково, а частково зброджується. Зброджена лактоза — це пухирці газу, які розпирають кишківник та викликають коліки, спазми, здуття. Щоб позбавитись газиків та колік, треба розщепити лактозу молока, чудовим помічних сучасних матусь стане МАМАЛАК — фермент лактази. Це перший ферментний препарат для лікування кишкових колік у дітей, який діє на причину і на симптомии.

МАМАЛАК містить натуральний фізіологічний фермент лактази, який розщеплює лактозу молока або молочних сумішей. Таким чином МАМАЛАК усуває основну причину малюкових кишкових колік, попереджує їх подальше виникнення та дозволяє позбавитися від таких симптомів, як здуття, метиоризм, спазми кишківника, сприяє нормальному росту і розвитку дитини. Малюк росте по плану!

З МАМАЛАК вся родина спить спокійно!

Де купити?

Перед тим, як давати дитині препарат, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем!

Що кажуть матусі?

♥♥♥

Читати всі відгуки⇒

Дитина не дає поїсти і помитися?

Хто в цьому винен? Ну звичайно, дитина! «Мені з дітьми пощастило, тому я все встигаю, а у вас зростає тиран! Менше ніж місяць від народження, а маніпулює всією сім’єю!»… Важлива ж не поведінка дитини, а ставлення мами. Замість того щоб прийняти зміни, мама обурюється і бореться за свободу, свідомо програючи малюкові, для якого мама — весь його світ. Дуже важливо прийняти той факт, що немовля нерозривно пов’язане з вами та це надовго.

Що допоможе і додасть впевненості?

Пам’ятайте, що всі немовлята займають увагу 24 години на добу, з цим треба навчитися жити. Знайте, дитина ловить ваш настрій. Якщо ви ниєте або, що ще гірше, плачете над дитиною, вона повністю повторить вашу емоцію.

Не сюсюкайте з немовлям, йому потрібна впевнена мама, говорите з ним нормально, ніжно, але чітко, наприклад: «Хто у нас тут плаче так голосно? Крихітко, поплач у мене на ручках, я поруч, ось який молодець мій синок (донечка)».

У будь-якій незрозумілій ситуації дайте дитині груди, молоко — це не тільки їжа! Малюк не вміє, як дорослі, плакати на плечі, скаржитися і пояснювати свій настрій, він вміє прикластися до маминих грудей і бути щасливим з мамою.

Не забувайте, що доросла в цій парі — ви. Якщо ви не справляєтеся, дитина і поготів не впорається. Влаштовуйте свій побут, починайте боротися з власною безпорадністю, тому що діти на все життя — легше не стане ніколи, вони назавжди у вашому серці, що не ниттям, так його відсутністю. Стати мамою раз і назавжди. Визнайте зміну! Назад шляху немає.

Джерело: youtube, автор: ТОВ «Ворвартс Фарма»


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (4 оценок, среднее: 2,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты