Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="251006"]
Материалы на украинском языке

3 вправи для зміцнення легенів

Old date:
Current date: 2022.08.16
New date: 2020.07.15
0
У період бурхливої ​​пандемії величезну роль в стійкості до нового вірусу грає турбота про своє здоров'я. Спортивні заняття з дод

У період бурхливої ​​пандемії величезну роль в стійкості до нового вірусу грає турбота про своє здоров’я. Спортивні заняття з додатковими інструментами — прекрасний спосіб зміцнити своє тіло та організм в цілому. Більш того, вони набагато ефективніші, оскільки вимагають більше упору на рівновагу. А значить, і результат буде кращий.

як зміцнити легені вправи для легень

Джерело: freepik

Коронавірус вражає дихальну систему людини, через що виникає загроза життю — гострий респіраторний дистрес-синдром. Щоб не стати жертвою наслідків COVID-19, медики рекомендують займатися зміцненням свого імунітету, в тому числі легень. А допоможуть в цьому заняття спортом.
Як з’ясували вчені з Вищої медичної школи Університету Вірджинії, регулярна фізична активність сприяє зниженню розвитку дихальної недостатності. Одне півгодинне тренування на день запускає в організмі вироблення особливого антиоксиданту під назвою «позаклітинна супероксиддисмутаза». Він виникає в м’язах під час фізичного навантаження і сприяє зміцненню здоров’я легенів та всього організму в цілому.

Саме тому ми зібрали для вас кілька простих вправ з петлями TRX, які зроблять фігуру краще, а організм здоровіше.


Вправа 1. Підтягування на петлях

Для підтягувань візьміться за петлі долонями вниз, нахиліться назад і витягніть руки вгору. Тепер тягніться вгору, при цьому розводячи лікті в сторони та вниз — вони повинні створити кут в 90 градусів. Виконуючи вправу, тримайте спину рівно, звівши лопатки. Зробіть 15 підходів.

 як зміцнити легені вправи для легень

Джерело: freepik

Вправа 2. нахили уперед із прямими руками

Нахили вперед з прямими руками виконуйте з положення стоячи на колінах. Так, встаньте на коліна, петлі тримайте перед собою, щоб долоні були звернені до підлоги. Нахиліться вперед, витягаючи прямі руки перед собою. Зафіксуйте положення на три секунди та поверніться у вихідне положення. Повторіть 15 разів.


Вправа 3. Присідання з упором на витягнуті руки

Присідання з петлями користуються особливою популярністю, оскільки дозволяють точно прийняти необхідне для вправи положення та отримати тим самим корисний для м’язів ефект. Для цього вам потрібно нахилитися трохи назад, а руки підняти по осі тіла вгору.

Потім, спираючись на ручки петель тильною стороною долоні, зробіть правильне присідання (коліна повинні бути під прямим кутом, попу відведіть назад). Зафіксуйте себе цьому положенні на пару секунд і поверніться у вихідну позицію. Повторіть 20 разів.

 як зміцнити легені вправи для легень

Джерело: freepik

До слова, тренуватися за допомогою спеціальних інструментів набагато ефективніше і корисніше. Додаткове навантаження лише підсилює витрату енергії та сили людини, роблячи її фізично більш здібною та витривалішою. Такий простий комплекс з петлями підходить як для будинку або дачі, так і для занять у спортзалі.


Головне — займатися кожен день хоча б по 30 хвилин, і тоді фігура знайде давно бажані форми, а імунна система стане міцнішою. Для різноманітності можна міняти вправи. Дивіться відеоролик нижче.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x