Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="263783"]
Материалы на украинском языке

3 переваги холодильників з інверторним компресором

Old date:
Current date: 2022.08.17
New date: 2021.03.22
0
Вы можете прочитать эту статью на русском
Коли ваш старий холодильник видає звуки космічного корабля, що іде на зліт - це розганяється його компресор. Компресор - це части

Коли ваш старий холодильник видає звуки космічного корабля, що іде на зліт — це розганяється його компресор.

3 переваги холодильників з інверторним компресором
Компресор — це частина холодильника, що перетворює охолоджувач з газу на рідину. Він працює у відповідності до температури в холодильнику: розганяється на повну, коли потрібне охолодження, і зупиняється щойно температура знижується до необхідної позначки.

Якщо ви в пошуках нового холодильника, то, можливо, вже чули про «інверторний компресор». Це звучить досить технічно, але що це таке і чи вам це насправді потрібно?


На відміну від звичайного компресора, інверторний компресор починає працювати повільно, поступово підвищуючи швидкість до досягнення бажаного рівня холоду, а потім  знижує її до рівня необхідного для  підтримання постійної температури.

3 переваги холодильників з інверторним компресором


У порівнянні із звичайним компресором інверторний має ряд переваг:

  • Енергоефективність. На відміну від звичайного компресора, інверторний компресор працює стабільно і з контрольованою швидкістю, що означає, що він використовує значно менше енергії.
  • Довговічність. Компресори найбільше зношуються в момент запуску. Інверторні компресори запускаються повільно, зменшуючи тим самим ймовірність поломки.
  • Свіжість. Оскільки інверторний компресор не зупиняється повністю, а лише сповільнюється, температура в холодильнику стає постійнішою, а це означає кращі умови зберігання продуктів.
  • Тиха робота. Завдяки постійній роботі інверторний компресор також видає менше шуму.

Отже, якщо зважити всі «за» і «проти» вибір холодильника з інверторним компресором, наприклад Gorenje NRS9181VXB із функцією  NoFrost та розпилювачем води, видається розумним та заощадливим рішенням і полегшує вам вибір.


Детальніше за посиланням⇒


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x