Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="229885"]
Материалы на украинском языке

3 головних правила, які допоможуть не захворіти восени

Old date:
Current date: 2022.10.07
New date: 2021.09.28
0
Осінь - сезон застуд, однак це зовсім не означає, що кожен з нас обов'язково захворіє через зміну погоди і приходу в наше життя холод

Осінь — сезон застуд, однак це зовсім не означає, що кожен з нас обов’язково захворіє через зміну погоди і приходу в наше життя холодних температур, дощів і вітру!

застуда, грип

Джерело: [email protected]_mary_spirid

Існує ряд правил і обмежень, дотримуючись яких можна уникнути осінньої застуди. Медики не перестають повторювати, що, як малюкам, так і батькам, при зміні сезону необхідно приділяти особливу увагу своєму здоров’ю і допомагати організму перебудовуватися.

Ми вирішили допомогти уникнути простудних захворювань цієї осені, як малюкам, так і їх батькам за допомогою простих правил, які лежать в основі міцного здоров’я дітей і дорослих.

ПРАВИЛО 1. ЗБАЛАНСОВАНЕ ХАРЧУВАННЯ


Повноцінне збалансоване харчування — основа здоров’я і гарного імунітету. Восени вкрай важливо їсти сезонні фрукти і овочі, адже недолік сонячного світла і відсутність великої різноманітності свіжих овочів і фруктів, доступних влітку, можуть стати причиною авітамінозу. Пам’ятайте, що нестача вітамінів може привести до зниження імунітету і порушення роботи всього організму, а також до появи таких неприємних симптомів, як лущення і сухість шкіри, апатія і депресія і зниження рівня енергії.

застуда, грип

Джерело: Fotolia

ПРАВИЛО 2. ГІГІЄНА

Найбільш ефективним засобом профілактики застуди є елементарні гігієнічні процедури. Медики рекомендують часто мити руки, намилювати їх до густої піни, не забуваючи про тильну сторону долонь і проміжки між пальцями.

Крім того важливо промивати теплою водою ніс і полоскати горло. Попри те, що зазвичай слизова оболонка носа і горла справляється з очищенням сама і фільтрує в день близько 15 тисяч літрів повітря, позбавляючись від вірусів, їй все ж не завадить підтримка ззовні в сезон застуд і грипу.

застуда, грип

Джерело: Fotolia

ПРАВИЛО 3. НІЯКОГО СТРЕСУ

Вченими доведено, що однією з найпоширеніших причин зниження імунітету і частих хвороб, як дітей, так і дорослих, є стрес — у всіх його проявах і навіть наймінімальніший.

Так, досить часто причиною частих застуд у дітей є стрес від школи, дитячого садка або проблем в сім’ї. Дорослі також страждають від стресу, який може переходити в хронічну форму через роботу, багатозадачність та інші неприємності в житті.

застуда, грип

Джерело: [email protected]

Медики рекомендують в осінній період уникати стресових ситуацій і не піддавати їм своїх дітей. Пам’ятайте, що нервові клітини не відновлюються, а наслідки хвороб дають про себе знати, тому — вдихніть на повні груди, розслабтеся і згадайте, що ваш організм і організм вашого малюка зараз сильно потребує комфорту, спокою і гармонії.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты