Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="231474"]
Материалы на украинском языке

25 хвилин в день. 5 вправ для красивої фігури

Old date:
Current date: 2022.12.07
New date: 2019.11.11
0
Скажений ритм життя сучасної жінки часом робить відвідування фітнес-залу неможливим. Проте, це зовсім не означає, що потрібно і

Скажений ритм життя сучасної жінки часом робить відвідування фітнес-залу неможливим.

 вправи вдома, вправи 25 хвилин, вправи кращі,

Джерело: Unsplash

Проте, це зовсім не означає, що потрібно ігнорувати необхідну для тіла фізичну активність. Навіть в самому непередбачуваному і насиченому графіку життя важливо знайти всього 25 хвилин для своєї фігури, а разом з тим — для здоров’я! Пропонуємо ознайомитися з комплексом простих вправ, які з легкістю можна виконувати вдома, і які зроблять вашу фігуру красивою і підтягнутою.

Нет времени читать статью сейчас? Мы вышлем на вашу почту!

Присідаємо

 вправи вдома, вправи 25 хвилин, вправи кращі,

Джерело: Unsplash

Присідання – основа здорового тіла! Ці прості і відомі нам з дитинства вправи допоможуть зробити ноги і сідниці міцними і красивими.

Поставте ноги на ширину плечей, при цьому розведіть носки в сторони. Сідайте, уявляючи що сідайте на стілець, при цьому контролюйте свої коліна – вони не повинні йти за носками.


  • Зробіть 3 підходи по 15 повторень.

Качаємо прес

 вправи вдома, вправи 25 хвилин, вправи кращі,

Джерело: Unsplash

Скручування на прес – крок на шляху до підтягнутому плоского живота.

Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, а руки розмістіть за головою. Далі – відривайте корпус від підлоги приблизно на 30 градусів і поверніться у вихідне положення.

  • Зробіть 3 підходи по 30 повторень.

Робимо випади

 вправи вдома, вправи 25 хвилин, вправи кращі,

Джерело: Unsplash

Ця вправа дозволить пропрацювати сідниці і ноги, і при цьому спалити калорії. Поставте ноги разом, і зробіть випад правою ногою в сторону, а ліву ногу згинайте до кута 90 градусів. Важливо при цьому коліном правої ноги не доторкатися до підлоги. Поверніться у вихідне положення, відштовхуючись носком правої ноги. Приступайте до повторення вправи, але вже на ліву ногу.

  • Зробіть 3 підходи по 15 повторень на кожну ногу.

Робимо сідничний місток

 вправи вдома, вправи 25 хвилин, вправи кращі,

Джерело: Unsplash

Сідничний місток зі зведенням ніг – одна з найефективніших вправ для стегон і позбавлення від целюліту на ногах.

Ляжте на спину, розташуйте руки вздовж корпусу, ноги зігніть в колінах, а стопи – розведіть на ширину плечей. На наступному етапі відірвіть таз від підлоги і зведіть коліна разом. Поверніться у вихідне положення, і повторіть.

  • Зробіть 3 підходи по 25 повторень.

Віджимаємося

 вправи вдома, вправи 25 хвилин, вправи кращі,

Джерло: Unsplash

Віджимання – класика, яка дозволить підтягнути груди і відпрацювати м’язи рук.

Необхідно встати на карачки, звести ноги разом, руки – під плечима. Опустіть тулуб до паралелі з підлогою і підніміться наверх. Важливо: під час виконання вправи необхідно тримати спину рівною.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты