Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="215683"]
Материалы на украинском языке

«12 місячних» повертаються: у Києві знову відкриється виставка про менструацію

Old date:
Current date: 2022.06.30
New date: 2019.06.06
0
9 червня у хабі «Діалог» відбудуться дві дивовижні події – відкриття арт-виставки «12 місячних» та практичний майстер-клас для мате

9 червня у хабі «Діалог» відбудуться дві дивовижні події – відкриття арт-виставки «12 місячних» та практичний майстер-клас для матерів та дівчат 11-16 років «Дорослішаємо разом».

виставка 12 місячних

Fotolia

Чого чекати від виставки

Арт-виставка «12 місячних» знімає табу із розмов про менструацію. 12 відомих ілюстраторок, серед яких Ліліт Саркісян, Марічка Рубан, Лєра Схемка, Надія Кушнір, творчо візуалізували 12 фраз, якими дівчата маскують слово «менструація». 12 креативних інсталяцій «оживатимуть» на ваших смартфонах завдяки технології доповненої реальності.
Нет времени читать статью сейчас? Мы вышлем на вашу почту!

Згідно з дослідженням, проведеним U-Report в Україні в 2018 р., 10,5% опитаних дівчат сказали, що їх дражнили чи цькували через менструацію, а 30% хлопців відповіли, що були свідками подібного ставлення до дівчат через менструацію. 25% дівчат некомфортно купувати засоби особистої гігієни в присутності сторонніх людей.

Мистецтво та яскраві емоції допоможуть молодим дівчатам вільніше почуватися у розмовах про менструацію. Адже сором навколо цієї теми призводить до психологічних проблем. Настав час зруйнувати цю стіну.


Побачити арт-виставку «12 місячних» в хабі «Діалог» можна з 9  до 30 червня

Адреса: вул. Володимирська, 43. Хаб працює щодня з 10:00 до 20:00.


Вхід вільний для усіх охочих, достатньо на вході сказати, що ви на виставку.

менструація, жіноче здоров’я

Источник: PR

Чого чекати від майстер-класу

На майстер-класі йтиметься про психосексуальний розвиток дівчини. Відомий гінеколог Наталія Сіліна разом із дитячим та сімейним психологом Наталією Простун розкажуть матерям, як пояснити доньці, що:

• менструація – це природний процес та маркер здоров’я, якого не треба соромитися чи боятися;
• тіло дівчини – прекрасне і неповторне, тож вона сама вирішує коли і кого впускати у свій інтимний простір, але при цьому здоров’я та свою безпеку слід ставити на перше місце.


Доньки дізнаються, як говорити із мамою без секретів.


Для відвідування майстер-класу потрібна попередня реєстрація.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x