Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="263339"]
Материалы на украинском языке

12 багатодітних українських зіркових сімей

0
Минулого тижня український телеведучий Анатолій Анатоліч поділився радісною новиною: він очікує поповнення у родині. У маленьких

Минулого тижня український телеведучий Анатолій Анатоліч поділився радісною новиною: він очікує поповнення у родині. У маленьких Аліси та Лоліти з’явиться брат. Так, сім’я ведучого незабаром стане багатодітною. Хто ще з укршоубіза може похвалитися таким статусом?

многодетные звездные родители

Анатолій Анатоліч

Телеведучий і його дружина стануть багатодітними батьками вже цього літа.

Анатолий Анатолич

Джерело: Instagram @anatoliyanatolich

На цьому фото нас п’ятеро ?
Помітили? ?
Всіх цілую і обіймаю. Я щасливий ?


Григорій Решетник

Восени 2020 року у телеведучого і його дружини Христини народився син. Третій за рахунком.

Григорий Решетник

Джерело: Instagram @grisha_reshetnik

Надія Мейхер

Співачка не любить виставляти особисте життя на показ і знімок одночасно всіх трьох дітей Надії — велика рідкість. Але ось він! На фото 18-річний син Ігор від першого шлюбу і дочки від теперішнього чоловіка, російського бізнесмена Михайла Уржумцева — 8-річна Анна та 5-річна Марія.

Надежда Мейхер

Джерело: Instagram @nadyameiher

Ольга Фреймут

Старшій дочці Ольги Златі зараз 15 років. Її батько — британець, на ім’я Ніл. Сина Валерія ведуча народила у 2016 році від нинішнього чоловіка Володимира Локотко, як і молодшу Євдокію, у 2017.

Дядя Жора

Шоумен їх тих, кому на 8 березня особливо святково. Його сім’я складається з дружини Наталії та одразу трьох чарівних дочок. Їх імена Уляна, Устина та Аміна.

Надежда Мейхер

Джерело: Instagram @dyadya_jora

Ганна Седокова

У ексучасниці «ВІА Гра» троє дітей від трьох чоловіків. Старшій Аліні вже 16 років, 9-річна Моніка живе в Штатах з татом, а молодшому Гектору скоро 4 роки.

Анна Седокова

Джерело: Instagram @annasedokova

Alyosha і Тарас Тополя

Зовсім недавно у зоряної пари народилася дочка Машенька. Вона стала третьою дитиною для батьків і першої дівчинкою. Її старших братів звуть Роман (2013-го року) і Марк (2015 го).

Марічка Падалко

Ведуча дитячої програми на 1 + 1 «Маріччін кінозал» і «ТСН. Ранок», виховує трьох дітей: сина Мішу 7 років, дочку Машу 5 років і Катю майже 4 роки.

Маричка Падалко

Джерело: Instagram @marichkapadalko

Валентина Хамайко

У телеведучої та її чоловіка, бізнесмена і віцепрезидента Федерації тріатлону України Андрія Оністрата, четверо дітей. Дочки Соломія з Мирославою і сини Михайло та Андрій. Останнього назвали на честь батька.

Валентина Хамайко

Джерело: Instagram @valentinakhamaiko

Олег Скрипка

Соліст гурту «Воплі Відоплясова» і його дружина Наталя також виховують четверо дітей: 15-річного Романа, 13-річного Устима, 10-річну Олесю і 8-річну Зоряну.

Олег Скрипка

Джерело: Instagram @o.skrypka

Олена та Сергій Кравець

Зірки «95 квартал» щасливі батьки двійнят. Влітку 2020 року Вані й Каті виповнилося 4 роки. Також у сім’ї Кравець є доросла дочка Марія. Вона вже випускниця.

Екатерина Бужинська

Співачка Катерина Бужинська стала мамою вдруге 27 грудня 2016 року. Вона народила своєму чоловікові, Дімітару Стойчеву, близнюків, сина Діму і дочку Катю. Від першого союзу з продюсером Юрієм Квеленковим у Катерини народилася дочка Олена.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты