Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="271949"]
Материалы на украинском языке

10 питань акторам, які грають головного героя шоу “Кібер Санта. Інший вимір” Марка

Old date:
Current date: 2022.08.11
New date: 2021.12.28
0
Цієї зими Stage Show Company приготували для  шанувальників новорічних фантастичних вистав та фанатів комп'ютерних ігор-подорожей нове му

Цієї зими Stage Show Company приготували для  шанувальників новорічних фантастичних вистав та фанатів комп’ютерних ігор-подорожей нове мультипросторове шоу-подорож «Кібер Санта. Інший вимір» від творців грандіозних зимових постановок «Winterra» та «Вартові мрій».

У шоу повністю стерті кордони між глядачами, сценою та акторами — немає звичного залу для глядачів і сидячих місць, а відвідувачі вирушають у фантастичну подорож між трьома сценами і опиняються в епіцентрі сюжету, стаючи частиною вистави.

А команда WePlay Esports поділилася своєю кіберспортивною експертизою із творцями шоу, щоб надати реалістичності та видовищності «Кібер Санта.Інший вимір». У шоу стирається грань між реальним та віртуальним.

Редакція “Мой ребенок” поспілкувалася з акторами, які по черзі грають головного героя Марка, Орестом Главацьким та Єгором Конончуком.

Єгор Конончук

Як вдається поєднувати репетиції та вистави з навчанням?

У школі з розумінням ставляться до моєї участі у шоу, вбачаючи у мене акторський потенціал.

Що найскладніше у роботі над шоу?

Я раніше грав у шоу Winterra. У мене є досвід роботи в команді з режисерами Олександром Братиковським та Костянтином Томільченком, тому труднощів жодних не виникає.

Які улюблені предмети в школі, а які даються складно?

Улюблені предмети: алгебра, геометрія та історія України. Складно даються — хімія та фізика.

Скільки часу проводите у соцмережах?

Близько години. На більше часу немає, та й особливого інтересу також немає.

У які комп’ютерні ігри граєте?

Люблю грати в японську гру OSU, вона розвиває моторику рук, відчуття ритму, швидкість та точність. Ці якості корисні для роботи у шоу. Ще граю у популярну гру Counter-Strike. Це командна гра, в якій важливі злагоджені дії та взаєморозуміння.

Як вам елементи віртуальної реальності та кіберпростору, втілені у шоу?

Це сучасне та незвичайне шоу. Вперше бачу виставу такого формату. Виглядає дуже круто!

Найтехнологічнішою частиною шоу «Кібер Санта» став 3D-танець, який за видовищністю можна порівняти з екшн фільмом. Процес створення технології 3D-танцю тривав майже рік. Це була колаборація студії інноваційних технологій Front Pictures з українськими постановниками Костянтином Томільченком та Олександром Братковим (Red Rabbit Entertainment) та новаторами у сфері сценічного обладнання Profi Innovations» — ділиться з нами Юрій Костенко, CEO Front Pictures

Що скажете про новий формат шоу — де глядачі взаємодіють з акторами і немає звичного залу для глядачів?

Під час шоу, особливо у фінальній частині, потрібно весь час імпровізувати. Ти не знаєш заздалегідь, як глядачі будуть взаємодіяти, і щоразу доводиться експериментувати.

Який у вас акторський досвід?

До цього два сезони грав у шоу Winterra. Це був мій перший акторський досвід.

Чому варто відвідати шоу Кібер Санта?

Такого шоу в Україні ще не було! Дуже незвичайний формат та видовищне шоу.

Ваші побажання читачам на Новий Рік

Вірити в диво та магію! І завжди бути на позитиві. Приходьте на шоу “Кібер Санта. Інший вимір” та гарний настрій вам гарантовано!

Орест Главацький

Як вдається поєднувати репетиції та вистави з навчанням?

Під час вистав я не відвідую школу і навчаюсь дистанційно. Зараз участь у шоу для мене у пріоритеті.

Що найскладніше у роботі над шоу?

Раніше я працював у Цирку, де зовсім інша система. Я відпрацював свій номер і можу бути вільним. У шоу “Кібер Санта” я задіяний протягом усієї вистави і мені потрібно було адаптуватися до іншого формату роботи. Це новий досвід для мене.

Які улюблені предмети в школі, а які даються складно?

Складно даються — алгебра та геометрія. Немає особливого потягу до якихось предметів, більше захоплююся творчістю.

Скільки часу проводите у соцмережах?

Я нещодавно встановив собі обмеження часу — проводити в соцмережах не більше години. І ще люблю грати в приставку — години дві часу на це йде зазвичай.

В які комп’ютерні ігри граєте?

Я люблю грати в Fortnite та GTA 5, ще з братом удвох граємо в SIFU 19. Ігри допомагають розвивати логічне мислення, витримку та швидкість реакції. Головне, знати у всьому міру і дотримуватися балансу. Проводити час із сім’єю, гуляти на вулиці, займатися, брати участь у шоу та час від часу грати у комп’ютерні ігри.

Як вам елементи віртуальної реальності та кіберпростору втілені у шоу?

Це дуже цікаво, незвичайно та прикольно. Це унікальний формат – я лише починаю до нього звикати.

«У процесі ми почали розуміти, що цей експеримент може стати новим словом в індустрії розваг. Що ми можемо досягти ефекту, в якому межа між реальним та віртуальним світами стирається», – каже постановник шоу Костянтин Томільченко.

Що скажете про новий формат шоу — де глядачі взаємодіють з акторами і немає звичного залу для глядачів?

Це дуже класно, коли глядач може відчути себе артистом у цьому шоу. Думаю, гостям дуже подобається.

Який у вас акторський досвід?

Це мій дебют як актора. Раніше я виступав лише у Цирку. Зараз я розвиваюся та отримую новий досвід та знання. У шоу ти маєш бути постійно в темпі ритму.

Чому варто відвідати шоу Кібер Санта?

Це дуже гарне шоу, яке має побачити кожен. Коли ви його подивитеся — ви всі самі зрозумієте. На виставі приголомшлива атмосфера, глядачі взаємодіють з артистами, багато інтерактиву.

Ваші побажання читачам на Новий Рік

Щастя та радості і всього найкращого! Щоб у них у житті все було чудово! А для створення  новорічного настрою, приходьте до нас на шоу “Кібер Санта. Інший вимір».

Ми звернулися за коментарями та порадами до компанії WePlay Esports, щоб дізнатися, які комп’ютерні ігри зараз популярні серед підлітків, які корисні навички вони формують і як зробити, щоб це не шкодило здоров’ю та навчанню.

Олексій «уХо» Малецький – талант WePlay Esports, є відомим CS:GO інфлюенсером. За плечима Олексія 10 років досвіду гри в CS 1.6 на semi-pro- і pro-рівні. З 2015 року професійний коментатор і аналітик, також виконує роль ведучого ефіру.

Які комп’ютерні ігри зараз популярні серед підлітків (12-14 років)?

Можу сказати точно, що найпопулярніші комп’ютерні ігри серед дітей, і моїх зокрема, – це Minecraft, Roblox, Fortnite. Також підлітки люблять грати в ігри на смартфонах – вони безплатні та їх можна легко скачати з різних магазинів застосунків. Дітям подобаються ранери – ігри, у яких потрібно керувати героєм, що постійно рухається вперед, і долає перешкоди. 

Чим корисні комп’ютерні ігри, що вони розвивають? Які повинні бути обмеження в часі?

Ігри можуть нашкодити тільки в тому разі, якщо ними зловживати та проводити за комп’ютером багато часу. Але якщо дитина має безліч інтересів і проводить достатньо часу зі своїми батьками, від цього буде лише користь. Ігри розвивають логіку, уяву та реакції, допомагають вивчити англійську мову, навчитися комунікувати, працювати в команді та приймати рішення у критичні моменти. А якщо говорити про часові обмеження, то в ідеалі найкраще грати не більш як дві-три години на день. Але питання в тому, чим дитина зайнята протягом дня та чи цікавиться вона ще чимось окрім ігор.

Поради, як зробити так, щоб комп’ютерні ігри йшли на користь і не шкодили навчанню та здоров’ю.

Найперше та найголовніше – батьки мають цікавитися іграми, у які грають їхні діти, і взагалі тим, що вони роблять у комп’ютерному світі. Діти хотітимуть грати, бо це цікаво й прикольно, і я не бачу в цьому нічого поганого. Справа в тому, що фільми та книги теж бувають неякісними, і тут в цілому потрібно контролювати те, що вони дивляться, читають, який контент споживають, бо все це їх розвиває й формує. Завдання батьків – прищепити любов до музики, літератури, кіно, мистецтва, проводити достатньо часу разом. І тоді надмірного захоплення комп’ютерними іграми не буде.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x