Sushiya Сушия - це найбільша та швидкозростаюча мережа ресторанів японської кухні в Україні. Перший ресторан відкрився ще в 2006 році в Києві. Ресторан швидко завоював популярність серед українців, завдяки смачним і корисним стравам, великому вибору, приємній атмосфері, гостинному персоналу. Сушия відкрила в Києві більше двадцяти закладів в Шевченківському, Святошинському, Дніпровському, Солом'янському, Оболонському, Голосіївському, Дарницькому, Деснянському районах міста. Головна місія ресторану Сушия - готувати гостям смачні та корисні страви зі свіжих інгредієнтів. У нашому ресторані клієнти можуть спробувати сети, роли і суші, гарячі страви та салати, десерти та напої. Для вегетаріанців у нас є вегетаріанське меню. Також ресторан Сушия пропонує доставку японської кухні по місту Києва і населеним пунктам. У нас власна система логістики і великий автопарк, завдяки чому ми довозимо страви свіжими і смачними. Пунктуальність - головне правило нашої служби доставки.

Скидки и промокоды в магазине Sushiya

Philadelphia Day щосереди!
Philadelphia Day щосереди!
Срок действия до 2021-12-31
Оновлені бізнес-ланчі в Сушия
Оновлені бізнес-ланчі в Сушия
Срок действия до 2021-10-21
Подарункові сертифікати онлайн
Подарункові сертифікати онлайн
Срок действия до 2021-10-21
Сніданки в Сушия
Сніданки в Сушия
Срок действия до 2021-10-21
Знижка 20% до Дня народження
Знижка 20% до Дня народження
Срок действия до 2021-10-21
Сушия - це найбільша та швидкозростаюча мережа ресторанів японської кухні в Україні. Перший ресторан відкрився ще в 2006 році в Києві. Ресторан швидко завоював популярність серед українців, завдяки смачним і корисним стравам, великому вибору, приємній атмосфері, гостинному персоналу. Сушия відкрила в Києві більше двадцяти закладів в Шевченківському, Святошинському, Дніпровському, Солом'янському, Оболонському, Голосіївському, Дарницькому, Деснянському районах міста. Головна місія ресторану Сушия - готувати гостям смачні та корисні страви зі свіжих інгредієнтів. У нашому ресторані клієнти можуть спробувати сети, роли і суші, гарячі страви та салати, десерти та напої. Для вегетаріанців у нас є вегетаріанське меню. Також ресторан Сушия пропонує доставку японської кухні по місту Києва і населеним пунктам. У нас власна система логістики і великий автопарк, завдяки чому ми довозимо страви свіжими і смачними. Пунктуальність - головне правило нашої служби доставки.
x

Все очень просто!

Проверьте, какие актуальные купоны предлагают вам наши партнеры-магазины. После этого кликните на купон и перейдите по ссылке на сайт магазина, не забудьте скопировать промокод! После того, как вы выберете товары, которые вас интересуют, во время оформления заказа, не забудьте ввести промокод в соответствующее поле. Таким образом, можно сэкономить от 5 до 50% стоимости товаров.

Удачных покупок!

Наши проекты