Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="241266"]
Здоровье и уход, Материалы на украинском языке

Як зміцнити імунну систему малюка?

Old date:
Current date: 2022.06.29
New date: 2020.03.27
0
Кожна мама прагне, щоб її малюк був здоровим. Звичайно, повністю уникнути хвороб неможливо, проте можливо зміцнювати імунітет малю

Кожна мама прагне, щоб її малюк був здоровим. Звичайно, повністю уникнути хвороб неможливо, проте можливо зміцнювати імунітет малюка, щоб менше хворіти та легше переносити хвороби. Що ж можуть зробити батьки, аби вберегти дитину від неприємних сюрпризів?
Перш за все необхідно звернути увагу на харчування дитини. Неповноцінне харчування послаблює імунну систему малюка та робить його більш схильним до інфекцій, особливо, дихальних шляхів та шлунково-кишкового тракту.

У таких випадках гарним вибором для сучасних мам і татусів стане Nutrilon® 3,4 (8).


До складу Nutrilon® 3 та 4 входить запатентований комплекс пребіотиків-олігосахаридів (GOS/FOS), необхідний для формування механізмів імунного захисту та підвищення стійкості організму малюка до впливу вірусів та інфекцій. Пребіотики GOS/FOS стимулюють ріст корисної мікрофлори, допомагаючи краще засвоювати кальцій, залізо та вітамін D, що також важливо для імунної системи (2,3,4).

Так, декілька клінічних досліджень продемонстрували, що збагачення молочних сумішей пребіотиками GOS/FOS (у співвідношенні 9:1) забезпечує формування у немовлят кишкової мікрофлори подібної до дітей на грудному вигодовуванні (5).Тому науковцями було висловлене припущення, що наявність у молочній суміші пребіотиків GOS/FOS у співвідношенні 9:1 сприяє зменшенню гострої інфекційної захворюваності у дітей (5).


Звичайно, крім молочної суміші, батькам необхідно подбати про повноцінне та різноманітне меню малюка відповідно до його віку. У віці від 1 до 3 років денний раціон дитини має включати продукти з 5 груп: 1 — м’ясо, риба, яйця; 2 — молочні продукти (сир, йогурт, кефір тощо); 3 — овочі та фрукти; 4 — продукти переробки зернових культур; 5 — жири.

А додавши до денного дитячого меню молочні суміші Nutrilon® 3,4, батьки можуть бути певними, що малюк отримав необхідні нутрієнти. Адже всього 2 порції Nutrilon® 3,4 покривають до 70% добової потреби малюка у важливих вітамінах та мікроелементах (6). Вони містять вітаміни A, B, D, C, а також залізо та магній, які необхідні дітям для повноцінного розвитку та формування природного захисту від вірусів та бактерій.

До речі, завдяки високій європейській якості та своєму унікальному складу, дитячі суміші Nutrilon є рекомендацією №1 педіатрів та сімейних лікарів України (7). Тому, обираючи суміші Nutrilon 3,4, ви робите вагомий внесок в успішне майбутнє вашої дитини.


———————————————————————————————————————————————————————————————————-


1Kim Fleischer Michaelsen et al. Кормление и питание грудных детей и детей раннего возраста. Методические рекомендации для Европейского региона ВОЗ с особым акцентом на республики бывшего Советского Союза. Региональные публикации ВОЗ. Европейская серия №87.
2Няньковський С.Л. «Вплив пребіотичного комплексу олігосахаридів( GOS/FOS 9:1, 0,8г/100мл) на стан здоров’я немовлят» Здоровье ребенка 5(20)2009
3Early Dietary Intervention with a Mixture of Prebiotic Oligosaccharides Reduces the Incidence of Allergic Manifestations and Infections during the First Two Years of Life, Sertac Arslanoglu, Guido E. Moro, Joachim Schmitt, Laura Tandoi, Silvia Rizzardi, Gunther Boehm , J. Nutr. 138: 1091–1095, 2008
4Moro GE, Minoli I, Mosca M, Fanaro S, Jelinek J, Stahl B, Boehm G. Dosage-related bifidogenic effects of galacto- and fructooligosaccharides in formula-fed term infants. J Pediatr Gastroenterol Nutr 2002; 34(3): 291-295.
5G. Boehm et al., 2002; G. Moro et al., 2002; H. Schmelze et al., 2003
6Verger EO, Eussen S, Holmes BA; Public Health Nutr. 2015 Nov 2:1-10.
7Відповідно до дослідження «Опитування серед лікарів-педіатрів та сімейних лікарів щодо рекомендацій продуктів дитячого харчування та дитячих молочних сумішей», яке проводить ТОВ «Тейлор Нельсон Софрез» в Україні на щорічній основі з 2016 року до липня 2019 року серед педіатрів і сімейних лікарів, які рекомендують дитячі молочні суміші для подальшого вигодовування дітей від 1 до 3 років
8Безумовна перевага належить грудному вигодовуванню. Перед початком годування необхідно проконсультуватись з лікарем-педіатром.


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x