Здоровье и уход

Как выбрать одежду для новорожденного. Ничего лишнего: советы опытной мамы

Old date:
Current date: 2017.08.22
New date: 2017.04.21
0
Поделиться:
Появление нового члена семьи - всегда приятное событие, которое влечет за собой немало хлопот. Какая одежда необходима новорожден

Появление нового члена семьи — всегда приятное событие, которое влечет за собой немало хлопот. Какая одежда необходима новорожденному, в каком количестве, в чем кроха должен спать, а в чем – гулять? Ответы на эти вопросы — в свежем блоге молодой мамы Татьяны Мельниченко.

instagramolanewbornphoto

[email protected]

Одне з найскладніших завдань з яким я зіткнулася в перші дні — як правильно вдягнути дитину. Щоб було зручно, щоб не перегріти і не переохолодити. Як зараз пам’ятаю, ми виходимо з пологового — мороз і перший дуже сильний сніг. На малому, якого ми тримаємо в руках — бодік, теплий махровий «чоловічок», шапочка утеплена, конвертик на легенькій овчинці і зверху легеньке одіяльце. Кілька хвилин на свіжому повітрі і малюка хилить в глибокий сон, а у мами перша паніка — чи ще дихає і чи не змерз?

***

Це потім уже за кілька місяців, коли надворі температура +10 я дивуватимусь мамам, що возять дітей в колясці в зимовому костюмчику, теплій шапці і теплому конверті-овчинці. Ще більше дивуватимуся дитині в теплій куртці при +15-17, коли ми уже навіть тоненьку шапочку знімаємо.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Мне 35 и я беременна! Непридуманная история украинской мамы

Вдома, малюк спить без покривала в чоловічку з легкої бавовни. І часто загартовується в квартирі «на голяка», особливо перед купанням. Але це буде пізніше. Спершу було придбано багато зайвого одягу, дещо навіть не знадобилося. Отже, як я для себе підбирала практичний дитячий одяг.

На перші місяці зазвичай ви отримаєте у спадок для немовляти багато подарованого. Тому купувати одяг для найменшеньких не варто, хіба кілька найнеобхідніших речей — це кілька чоловічків бавовняних, 1-2 бодіка ( на літо можна більше), кілька шапочок з зав’язками чи без ( ми їх використовували вдома лише після купання), 1 утеплений чоловічок, шапочка тепла. Ще можуть знадобитися повзунки 2 пари.

instagram_mur_kids

instagram@_mur_kids

Модні сорочки та штанці ( а -ля дорослий) до 3-місячного віку вам навряд чи будуть потрібні, те саме стосується і курток. Хіба що ви великий модник і з пелюшок відвідуєте різні тусовки. Найзручніше з одягу для нас виявилися саме чоловічки на кнопочках. Зручно міняти памперс, на відміну від замочка, він не поранить шкіру. Особливо комфортні вони на ніч. Щодо застібок — найзручніші ті, що спереду, якщо дитина спить на бочку чи спинці. Тим же, хто спить на животику, може бути зручніше, якщо одяг застібається збоку.

На зиму пінетки не знадобилися, а от на весну чи ранню осінь — можуть підійти. Не завадять кілька пар шкарпеток. На ранню весну (осінь) можна колготки.

Зайве нагадувати, що одяг має бути із максимально натуральних тканин із мінімом декоративних елементів ( таких, що тиснутимуть або дряпатимуть дитину).

****

Щодо розмірів — варто зважати на те, що частина брендів ( зокрема carter’s) маломірять і якщо на них написано 6 місяців, то носити можна починати сміливо з 2-3, а в 6, можливо, одяг уже буде і замалим. Українські бренди часом навпаки завеликі і тому зріст у сантиметрах часто не відповідає віку.

instagramconvert_baby

[email protected]_baby

Щодо верхнього одягу — то для прогулянки найзручніші різного роду конверти від пухових, овчинкових до полотняних або ті самі теплі чоловічки ( залежно від сезону). Все, що не потребує довгого вдягання і застібання, коли дитина спить, а її треба винести на двір
А вже починаючи з півроку, коли малюк більше виходить на люди і сидить у відкритому возику, можна переходити на одяг а-ля дорослий: з джинсами і регланчиками та кепочками і міряти перше взуття.

Більше подробиць про одяг у моєму відео.


Источник: YouTube Автор: Tetyana Melnychenko

А в наступному блозі я розповім, як я шукала ідеальний підгузник для дитини і перетестувала різні «памперси».

instagram.kid_way

[email protected]_way

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Одежда из синтетики — можно ли ее носить ребенку?
Прогулка с ребенком без слез и капризов: 10 правил, которые работают

Автор:
Понравилась статья? Оцените:
12345 (3 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Войти с помощью: 
Загрузка...
Вход
Вход или регистрация через социальные сети:
Регистрация

Малыш, набравший наибольшее количество голосов по итогам дня, завтра появится на главной странице сайта.