Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="274341"]
Здоровье и уход

7 простих правил при виборі б/у візочка

0
Візок - незамінний атрибут у родині, в якій з'явився малюк. Без нього мама просто не впорається: ні в поліклініку сходити, ні в магази

Візок — незамінний атрибут у родині, в якій з’явився малюк. Без нього мама просто не впорається: ні в поліклініку сходити, ні в магазин, ні на прогулянку. Іноді набагато раціональніше придбати дитячий транспортний засіб б/у, особливо якщо бюджет обмежений. Пропонуємо вам 7 простих правил, дотримуючись яких ви залишитеся задоволені своєю покупкою.

7 простих правил при виборі б/у візочка

Джерело: instagram @ksanka_musiienko

ОЦІНІТЬ ЗАГАЛЬНИЙ СТАН ПЛАСТИКУ ВІЗОЧКА

Зовнішній вигляд візка має не тільки естетичне, але й практичне значення: чим зношеніший і подряпаний пластик на візочку, тим більше шансів на те, що в якийсь момент він просто трісне в самому невідповідному місці.

Невелика порада: оглядаючи пластик на візку, використовуйте ліхтарик (дуже зручно використовувати ліхтарик на мобільному) – з його допомогою ви зможете помітити навіть найдрібніші подряпини та потертості, яких при звичайному світлі не видно.

ДОБРЕ ОГЛЯНЬТЕ ТЕКСТИЛЬ

Обов’язково огляньте весь текстиль – він повинен бути однорідного кольору (не вицвілий), м’який і приємний на дотик. Також зверніть увагу, чи є плями. Швидше за все, їх вже не можливо буде відіпрати, будьте готові до цього.


ПЕРЕГЛЯНЬТЕ СТАН МЕТАЛЕВОЇ КОНСТРУКЦІЇ

Обов’язково приділіть особливу увагу металевій конструкції: перевірте чи однорідно вона пофарбована, чи є тріщини на фарбі, чи не перефарбовувалася коляска. Найчастіше перед продажем можуть зафарбовувати іржу на металі. Також не повинно бути вигнутостей і вм’ятин, інакше візочок може їхати не по прямій, а убік.

7 простих правил при виборі б/у візочка

Джерело: instagram @anastasianails111

ПЕРЕВІРТЕ КОЛЕСА

Колеса – це один з головних елементів візка: якщо з ними будуть проблеми, то кожен вихід з дитиною на вулицю перетвориться на тортури, а про прогулянки на далекі дистанції взагалі доведеться забути. По-перше, колеса обов’язково повинні бути накачані, це допоможе і перевірити візок у справі, і зрозуміти, що колеса не пробиті та не пошкоджені. По-друге, зверніть увагу на болти та підшипники – вони повинні бути однакові. Якщо ж якісь із них відрізняються, то це свідчить про те, що візок бував у ремонті. Ну і, звичайно ж, при прокручуванні колеса не повинні рипіти й заїдати.

ПРОТЕСТУЙТЕ ГАЛЬМА

Гальма – одне з найслабших місць у візку, вони дуже часто ламаються і заклинюють, але від їх справності залежить зручність використання візочка. Обов’язково перевірте їх кілька разів, щоб переконатися в їх робочому стані.

НАТИСНІТЬ ВСІ КНОПКИ

Обов’язково перевірте справність всіх кнопок, від цього залежить, чи зможете ви скласти або розкласти візок, а також відстебнути або пристебнути потрібні елементи. Всі кнопки та заклепки повинні спрацьовувати відразу ж – не заїдати та не бути тугими.

7 простих правил при виборі б/у візочка

Джерело: instagram @cybex_moscow_ru

ОЦІНІТЬ СТАН ЛЮЛЬКИ ТА СПИНКИ

Незалежно від того, який ви вибираєте візок: для знемовляти або прогулянковий для старшого малюка, зверніть увагу на спинку колиски або крісла — вона повинна бути рівною і жорсткою, без вм’ятин і горбків. Це допоможе зберегти хребет дитини від викривлень.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты