Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="183877"]
На все случаи жизни: гид по самым актуальным покупкам этой осени и зимы, Развитие

Топ-5 розвиваючих іграшок для найменших

Old date:
Current date: 2022.09.26
New date: 2019.10.07
0
Перший рік життя має дуже важливе значення для вашого малюка. Саме у цей період життя закладаються основи емоційного, психічного і

Перший рік життя має дуже важливе значення для вашого малюка. Саме у цей період життя закладаються основи емоційного, психічного і фізичного розвитку дитини.

развивающие игрушки для самых маленьких

Источник: Freepik

У перший рік життя крихітка пізнає світ головним чином через відчуття: спочатку малюк просто спостерігає за предметами, потім намагається їх помацати, щось розібрати на частини і спробувати на зуб. Саме ці функції виконують розвиваючі іграшки для найменших. Вони формують дрібну моторику, логіку, і завдяки ним крихітка вчиться розрізняти предмети на дотик.

Ми порадились з педіатрами та дитячими психологами та склали топ-5 розвиваючих іграшок для малюків до 1 року життя, які повністю безпечні та обов’язково припадуть до душі вашому крихітці.

Нет времени читать статью сейчас? Мы вышлем на вашу почту!

Від 0 до 3 місяців


У цей період життя закладаються базові навички дитини, тому їй потрібні такі іграшки, які допоможуть в розвитку зору, слуху і уваги. З цими функціями прекрасно справляються мобілі або брязкальця. Щойно малюк навчиться ненадовго зосереджувати свій погляд на предметах і активно реагувати на звуки, це буде означати, що настав час купити першу і найпростішу іграшку – брязкальце. Головне, щоб брязкальце було яскравим. Адже немовля з легкістю стежить за яскравими предметами, а тьмяні кольори поки що не сприймає.

Джерело: Pumpik; Іграшка-прорізувач BeBeLino Вісімка-Твіст 88 грн

Придбати

Згодом, коли час неспання значно подовжується, маля вже може розглядати підвішені іграшки, які обертаються прямо у нього над головою. Для цієї мети прекрасно підходить мобіль зі зйомними іграшками і музичним супроводом, який легко закріпити на ліжечко.

Джерело: Rozetka; Музичний мобіль на ліжечко BabyOno Planes, ціна 854 грн

Подивіться, як працює музичний мобіль, та уявіть, як цікаво буде малюкові спостерігати за ним!

Придбати

Від 4 до 6 місяців

В цьому віці крихітка починає активно рухатися, намагається сідати і тягнеться за предметами догори. Тепер до простих брязкалець можна додати розвиваючий килимок. Фахівці рекомендують вибирати килимок з дугами, на які зазвичай кріпляться іграшки. Намагаючись дотягнутися до них, крихітка розвиватиме координацію рухів і дрібну моторику. Крім того, тримаючись за дуги, дитина зможе робити свої перші спроби звестися на ноги. Дуги мають бути закріплені дуже надійно, так щоб вони не впали, якщо малюк буде тягнути вподобану іграшку.

 

развивающие игрушки для самых маленьких

Джерело: Rozetka; развиваючий килимок 3D Fehn Океан, ціна 2655 грн

Придбати

Від 7 до 9 місяців

Дитина вже досить активно рухається, намагається вставати на ніжки і активно пізнає навколишній світ. У малюка відмінно розвинений хапальний рефлекс, він розрізняє кольори і звуки. У цьому віці психологи рекомендують купувати крихітці пірамідки, різні кольорові геометричні фігурки або дитячі книжки з фетру чи щільного картону. Чим яскравіша іграшка — тим краще!

Джерело: Rozetka; пірамідка Fisher-Price різнокольорова, ціна 349 грн

Придбати

Від 10 до 12 місяців

Це вік, коли малюк вже цілком орієнтується в тому, що його оточує, а отже, цікавиться усім новим і невідомим: розбирає предмети на запчастини, видобуває звуки з музичних інструментів, цікавиться іграшками, що рухаються. У цьому віці крихітці цілком можна запропонувати набір пазлів або невеликий конструктор. Важливо, щоб деталі іграшки не були надто дрібними, адже у цей період малюки все тягнуть до рота. Безпека понад усе – нагадують педіатри.

іграшка до 1 року

Джерело: Rozetka; Конструктор-міні «Сіті Лайф», ціна 376 грн

Придбати


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты