Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="273250"]
0-1, Все буде УКРАЇНА!

Про усиновлення дітей під час війни

Old date:
Current date: 2022.10.01
New date: 2022.03.14
0
Під час війни в Україні багато людей бажають усиновити або взяти у родину дітей та потурбуватися про них, особливо це стосується сі

Під час війни в Україні багато людей бажають усиновити або взяти у родину дітей та потурбуватися про них, особливо це стосується сімей, які з певних причин не можуть мати дітей… але не все так просто в теперішній час.

Про усиновлення дітей під час війни

Джерело: [email protected]

Тетяна Калиній
Тетяна Калиній
Акушер-ГІНЕКОЛОГ, репродуктолог❤️ Гістероскопія🤍 Планування вагітності💑 Супровід вагітних🤰🏻 Он лайн консультації, співпраця- @kaliniitetiana

❌Діти — не ціплята на інкубаторній станції!!!!! Їх не можна «роздати», «розібрати», «подарувати».❌

⚠️Усі охочі усиновити дитину мають пройти певні курси, підготувати пакет документів та стати на спеціальний облік, аж після цього — знайомство з дитиною.

❌Під час війни це НЕМОЖЛИВО.

⚠️Для усиновлення дитини, вона має мати ОФІЦІЙНИЙ СТАТУС «дитина-сирота» або «дитина, позбавлена батьківського піклування».

❌У воєнний час процедури надання цих статусів дітям ПРИЗУПИНЕНО.

⚠️На даний час є можливість ТИМЧАСОВО ВЛАШТУВАТИ ДИТИНУ в сім‘ю
для цього потрібно звернутися до служби у справах дітей, залишити свої контактні дані та згодом подати певні документи.

⚠️Також у Telegram запрацював чат-бот — «Дитина не сама». Усі охочі можуть подати там заявку.

Окрім того, я, наприклад, маю щирі надії, що більшість дітей, які зараз вважаються сиротами, таки ЗНАЙДУТЬ СВОЇХ РІДНИХ БАТЬКІВ.🙏🏻🙏🏻🙏🏻А наше завдання на разі — організувати їм безпечне і максимально комфортне (психологічно і матеріально) перебування.

Тому, не піддавайтесь масовій істерії і не поширюйте інформацію типу «розберіть дітей».🙏🏻


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты