Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="247953"]
Питание

Коротко про важливе: скільки повинна їсти дитина до року – Комаровський

Old date:
Current date: 2022.09.30
New date: 2022.06.29
0
Педіатр Євген Комаровський розповів, як розрахувати порцію їжі, необхідну для дитини від народження до року. Потреби кожної ди

Педіатр Євген Комаровський розповів, як розрахувати порцію їжі, необхідну для дитини від народження до року.

скільки повинна їсти дитина до року

Джерело: Shutterstock

Потреби кожної дитини в харчуванні суто індивідуальні, багато в чому вони залежать не тільки від віку малюка, але й від ваги, з якою він народився, а також від індивідуальних особливостей організму. Проте існують усереднені норми, на які можуть орієнтуватися батьки, та способи розрахунку необхідної малюкові кількості їжі. Комаровський рекомендує самостійно обчислити норми кількості харчування крихітки з урахуванням віку та маси тіла.

Отже, ваша дитина на природному вигодовуванні або отримує молочну суміш. Як простий та доступний спосіб орієнтовного розрахунку добової кількості їжі я пропоную вам наступний метод, що ґрунтується на масі тіла малюка: ⠀

  • у віці від 10 днів до 2 місяців – 1/5 маси тіла; ⠀
  • від 2 до 4 місяців – 1/6 маси тіла; ⠀
  • від 4 до 6 місяців – 1/7 маси тіла; ⠀
  • від 6 місяців до 1 року – 1/8–1/9 маси тіла.
 скільки повинна їсти дитина до року

Джерело: Burda Media

Потренуємося? ⠀


Дитині 3 місяці, вона важить 6 кг. 1/6 від 6 кг – це 1 кг їжі, тобто це приблизно 1 л молока або суміші. Ви годуєте малюка 5 разів на день? Значить, за одне годування він буде з’їдати близько 200 г.

Ще раз звертаю вашу увагу: наведений метод розрахунку є орієнтовним. Проте, якщо кількість їжі, з’їденої вашою дитиною за добу або за одне годування, відрізняється від розрахованої більш ніж на 25 %, це реальний привід порадитися з лікарем.

Цю інформацію доктор розмістив у «Інстаграмі», а в коментарях до посту мами поділилися власним досвідом.

  • Народився чоловічок 5 кг, на день літр звідки я йому візьму? Усе дуже і дуже приблизно, я ось до чого…
  • А моя завжди дуже мало їла. Зараз 2,8, досі дуже мало їсть (реально по дві столові ложки). І росте якось при цьому. Худа, звичайно!
  • Нісенітниця! У мене дитині 10 місяців, вона з’їдає 200 грамів тільки на ніч! А ви пишете про 3-місячного!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты