Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="60470"]
0-1, Здоровье и уход
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Папин блог. Тридцатая неделя

Old date:
Current date: 2020.06.06
New date: 2014.12.18
0
Папа Александр продолжает рассказывать об интересных событиях из жизни своего сына. Тиждень тридцятий. Ще один маленький ювіле
Папа с сыном (фото: Fotolia)

Папа с сыном (фото: Fotolia)

Папа Александр продолжает рассказывать об интересных событиях из жизни своего сына.

Тиждень тридцятий. Ще один маленький ювілей.

Про фото. Цей тиждень видався багатим на події і дуже багато фотографій могли претендувати на «Фото тижня», але ми вибрали оцю з шапочкою. Купили тобі на зиму в інтернет-магазині у Maria Protsyuk іAlesia Azarova, а тут потепліло. Зате дівчата тобі подарували ще й костюмчик смугастий з такою ж шапочкою. Тепер мушу слідкувати за твоєю мамою Katya, шоб не потратила на одяг в Dress my baby ті гроші, які я хотів потратити на ігри для плейстейшн.

Про зуби. Бопелька, зубки тебе не відпускають, ти нервуєшся, треш ніс, відриваєш собі вуха, почав от себе за губу кусати. А тепер от постійно язик усім показуєш. Тримайся, качанчик. Смієшся тепер ти дуже мило – однозубий бандіт.

Про розвиток. В тобі зараз майже 9 кг. ваги і 74 см росту. І голова, як каже педіатр, більша, ніж у дітей у цьому віці. І ти величенький як на свій вік. А для нас – прекрасний, дуже гарний і пропорційний.

Про транспорт. Ваше Горобчество, бабуся і дідусь подарували тобі новий трон у автомобіль. В попередній трон, той шо для немовлят, ти уже не влазив. Подарунок ти зустрів спокійно. Дорогою додому сидів уже в новому кріслі з легким нальотом нудьги на обличчі і дивився у вікно. Наче так і їздив до цього.

Про веселе. Тебе все ще дуже легко насмішити. Іноді вистачає просто «угу», щоб ти почав реготати. Це дуже добре.

Про рухи. Ще не повзеш, але дуже активно стоїш на колінах і розхитуєшся. Нагадуєш мені «идет бычок качается».

Я впевнений, що були ще якісь події, просто не завжди встигаю записати. Чи просто не можу згадати. Головне, шо ти собі горобчикуєш і ми разом з тобою. Будь здоровим, малючок. І посміхайся.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Двадцать девятая неделя

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Телеграм канал


Метки:
папин блог
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: