[artlabel id="61253"]
0-1, Здоровье и уход

Папин блог. Тридцать вторая неделя

Old date:
Current date: 2018.10.21
New date: 2015.01.05
0
Мальчик-воробушек отметил свой первый Новый год! Что еще интересного произошло в жизни малыша на этой неделе? Тиждень тридцять
Малыш ползает - фото

Малыш ползает (фото: Burda Media)

Мальчик-воробушек отметил свой первый Новый год! Что еще интересного произошло в жизни малыша на этой неделе?

Тиждень тридцять другий

Про фото. Хоч і свята зараз, але фото вибрав я більш знакове і святкове. Це останнє фото, Горобчик, де у тебе один зуб і ти ним щасливо «світиш», посміхаючись на всі один. Цього тижня у тебе з соплями і боями прорізався поруч ще один. Тепер ти в два рази смішніший.

Про ялинку. Думали поїхати з тобою (ну як поїхати – ти їдеш, а ми пішки пхаємо твою колісницю) на головну ялинку у Києві. Поки їхали – ти заснув. Та й їхали не дуже – кілька разів просто несли з мамою Katyaтвою колісницю. Київ, а особливо центр, зовсім не пристосований до таких малих горобців як ти. Так от, уже біля Софійської площі ми почули, що там концерт. А ти ще спав. Ми ходили навколо, ходили, а ти спав і спав. Так і поперли ми додому, не глянувши на ялинку. Проспав ти досить довго, ми навіть замерзли.

Про кусання. Цього тижня ти, Бопелька, кілька разів боляче вкусив маму за підборіддя. А мене ще жодного разу не кусав. Раз спробував – поколовся. Тепер тільки підозріло ручками мацаєш мою щетину, але не кусаєш. Маму дуже шкода, їй боляче. Але добре, шо в неї немає щетини. Була б – шанси на твою появу були б рівними 0. Або і мінусовими.

Про пюре. Перепробувавши різноманітні комбінації пюре домашнього приготування спробували пюре з баночок. Не скажу, шо аж так їси, але принаймні ти не робиш «буе» і тебе не пересмикує. Це вже успіх.

Про Новий Рік. Пишу я це якраз 1 січня. Це був твій перший Новий Рік, але якось дивно вітати маленького Горобчика з новим роком, коли у нього ше нема свого року. Може почну тебе вітати з наступного. Хоча без подарунків ти не залишився, але то були більше різдвяні. Ну, а в Новий Рік, точно так само як і в інші дні, ти пішов спати.

Холодний, але хороший тиждень. Ти ще трошки з нежиттю, тому «будь здоровий, Горобчик» бажаю ще сильніше. Вирощуй зуби, їж, спи і регочи. Ти це добре вмієш. І з Новим Роком.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Тридцать первая неделя

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: