Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="61253"]
0-1, Здоровье и уход

Папин блог. Тридцать вторая неделя

0
Мальчик-воробушек отметил свой первый Новый год! Что еще интересного произошло в жизни малыша на этой неделе? Тиждень тридцять �
Малыш ползает - фото

Малыш ползает (фото: Burda Media)

Мальчик-воробушек отметил свой первый Новый год! Что еще интересного произошло в жизни малыша на этой неделе?

Тиждень тридцять другий

Про фото. Хоч і свята зараз, але фото вибрав я більш знакове і святкове. Це останнє фото, Горобчик, де у тебе один зуб і ти ним щасливо «світиш», посміхаючись на всі один. Цього тижня у тебе з соплями і боями прорізався поруч ще один. Тепер ти в два рази смішніший.

Про ялинку. Думали поїхати з тобою (ну як поїхати – ти їдеш, а ми пішки пхаємо твою колісницю) на головну ялинку у Києві. Поки їхали – ти заснув. Та й їхали не дуже – кілька разів просто несли з мамою Katyaтвою колісницю. Київ, а особливо центр, зовсім не пристосований до таких малих горобців як ти. Так от, уже біля Софійської площі ми почули, що там концерт. А ти ще спав. Ми ходили навколо, ходили, а ти спав і спав. Так і поперли ми додому, не глянувши на ялинку. Проспав ти досить довго, ми навіть замерзли.

Про кусання. Цього тижня ти, Бопелька, кілька разів боляче вкусив маму за підборіддя. А мене ще жодного разу не кусав. Раз спробував – поколовся. Тепер тільки підозріло ручками мацаєш мою щетину, але не кусаєш. Маму дуже шкода, їй боляче. Але добре, шо в неї немає щетини. Була б – шанси на твою появу були б рівними 0. Або і мінусовими.


Про пюре. Перепробувавши різноманітні комбінації пюре домашнього приготування спробували пюре з баночок. Не скажу, шо аж так їси, але принаймні ти не робиш «буе» і тебе не пересмикує. Це вже успіх.

Про Новий Рік. Пишу я це якраз 1 січня. Це був твій перший Новий Рік, але якось дивно вітати маленького Горобчика з новим роком, коли у нього ше нема свого року. Може почну тебе вітати з наступного. Хоча без подарунків ти не залишився, але то були більше різдвяні. Ну, а в Новий Рік, точно так само як і в інші дні, ти пішов спати.

Холодний, але хороший тиждень. Ти ще трошки з нежиттю, тому «будь здоровий, Горобчик» бажаю ще сильніше. Вирощуй зуби, їж, спи і регочи. Ти це добре вмієш. І з Новим Роком.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Тридцать первая неделя


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
папин блог
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты