Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="61874"]
0-1, Здоровье и уход

Папин блог. Тридцать третья неделя

0
Мальчик-воробушек уже пытается самостоятельно стоять! Что еще произошло на тридцать второй неделе жизни малыша? Тиждень тридця
Папа с сыном - фото

Папа с сыном (фото: Burda Media)

Мальчик-воробушек уже пытается самостоятельно стоять! Что еще произошло на тридцать второй неделе жизни малыша?

Тиждень тридцять третій

Про фото. Цього тижня твоє фото – це відео. Відео ми теж зберігаємо. Абсолютно випадково виявили, що тебе, Горобчик, дуже смішить папірчик. 7 січня мама Katya відривала собі, а ти зареготав. Ще раз рванули – ти знов регочеш. Смійся на здоров’я. Таке от веселе Різдво у тебе було.

Про зачіску. Уже другий тиждень забуваю написати тобі, Бопелька, що тебе вперше підстригли. Чубчик твій ліз уже в очі і тебе дратував. Ти воював з ним постійно. Тому ти пережив свою першу стрижку. Може трохи і кривенько, але це додало тобі шарму і схожості на маму.

Про успіхи. Цілий тиждень намагаєшся встати. Уже вставав на рівні ноги, коли опирався на мене чи маму. Але в ліжечку чи біля дивану встати не можеш. Тоді починаєш злитися, повзти до нас і тягнути ручки, щоб тебе підтримали. Тільки встаєш – починаєш багато говорити. Наче тільки для того і хочеш встати, щоб нам щось розповісти.


Про харчування. Процес твого годування, Горобчику, можна описувати довго, а можна просто показати тобі фотографії. У нас їх багато. Підростеш – покажемо тобі, щоб ти трошки зрозумів, яким ти був боплею. Улюблений трюк – влізти в їжу руками, а потім одразу чухати ніс і віха. Пюре з вух і носа можна цілий день потім діставати. А може запаси на ніч робиш, хто зна.

Холодний на вулиці, але теплий сімейний тиждень. Після морозу і комбінезону ти схожий на рожевощокого сніговичка. Потроху виростаєш зі своїх речей, а нові ще не доїхали. Горобчикуєш на славу. Вилікували твої сопельки, Бопелька. Будь здоровий, смійся, їж, гуляй і спи.

Христос народився.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Тридцать вторая неделя


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
папин блог
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты