[artlabel id="61874"]
0-1, Здоровье и уход

Папин блог. Тридцать третья неделя

Old date:
Current date: 2019.01.17
New date: 2015.01.15
0
Мальчик-воробушек уже пытается самостоятельно стоять! Что еще произошло на тридцать второй неделе жизни малыша? Тиждень тридця
Папа с сыном - фото

Папа с сыном (фото: Burda Media)

Мальчик-воробушек уже пытается самостоятельно стоять! Что еще произошло на тридцать второй неделе жизни малыша?

Тиждень тридцять третій

Про фото. Цього тижня твоє фото – це відео. Відео ми теж зберігаємо. Абсолютно випадково виявили, що тебе, Горобчик, дуже смішить папірчик. 7 січня мама Katya відривала собі, а ти зареготав. Ще раз рванули – ти знов регочеш. Смійся на здоров’я. Таке от веселе Різдво у тебе було.

Про зачіску. Уже другий тиждень забуваю написати тобі, Бопелька, що тебе вперше підстригли. Чубчик твій ліз уже в очі і тебе дратував. Ти воював з ним постійно. Тому ти пережив свою першу стрижку. Може трохи і кривенько, але це додало тобі шарму і схожості на маму.

Про успіхи. Цілий тиждень намагаєшся встати. Уже вставав на рівні ноги, коли опирався на мене чи маму. Але в ліжечку чи біля дивану встати не можеш. Тоді починаєш злитися, повзти до нас і тягнути ручки, щоб тебе підтримали. Тільки встаєш – починаєш багато говорити. Наче тільки для того і хочеш встати, щоб нам щось розповісти.

Про харчування. Процес твого годування, Горобчику, можна описувати довго, а можна просто показати тобі фотографії. У нас їх багато. Підростеш – покажемо тобі, щоб ти трошки зрозумів, яким ти був боплею. Улюблений трюк – влізти в їжу руками, а потім одразу чухати ніс і віха. Пюре з вух і носа можна цілий день потім діставати. А може запаси на ніч робиш, хто зна.

Холодний на вулиці, але теплий сімейний тиждень. Після морозу і комбінезону ти схожий на рожевощокого сніговичка. Потроху виростаєш зі своїх речей, а нові ще не доїхали. Горобчикуєш на славу. Вилікували твої сопельки, Бопелька. Будь здоровий, смійся, їж, гуляй і спи.

Христос народився.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Тридцать вторая неделя

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: