[artlabel id="63164"]
0-1, Здоровье и уход

Папин блог. Тридцать шестая неделя

Old date:
Current date: 2018.10.18
New date: 2015.02.03
0
Мальчик-воробушек растет настоящим непоседой, да еще и гурманом! Что интересного произошло в жизни малыша на этой неделе? Тижден
Ребенка кормят кашей (фото: Burda Media) - фото

Ребенка кормят кашей (фото: Burda Media)

Мальчик-воробушек растет настоящим непоседой, да еще и гурманом! Что интересного произошло в жизни малыша на этой неделе?

Тиждень тридцять шостий

Про фото. Так ти, Горобчик, виглядаєш, коли мама Katya дозволяє тобі долучитися до твого годування. Результат «на ліце». Але ти задоволений. І мама теж. А потім ви разом весело регочете і біжите в ванну тебе мити. Ти регочеш, а мама біжить. А пізніше весело тебе переодягає. Ти обурюєшся і протестуєш, а мама… а мама намагається тебе побороти.

Про меню. В твоє пюре уже попало броколі, картопля, морква, гарбуз, цвітна капуста, кабачок. А цього тижня попав кролик. Правда, спочатку ти їв овочі тільки, якщо в них вмішати ще і яблуко. Так і зараз. Без яблука поки не дуже, хоча частка яблука уже дуже маленька.

Про м’яке. Тобі дуже подобається доповзти до чогось м’якенького і в ньому просто розчинитися, впасти і обійняти. Ти впадаєш в блаженний стан. Подушка, ковдра, твоє покривальце – байдуже. А якщо тебе покласти на спину, ти захоплено водиш ручками, наче крилами махаєш і заворожено насолоджуєшся.

Про ігри. Поки улюблена твоя гра – все розвалювати. І робиш ти це як справжній Бопля. Я вибудовую вежу з кубиків, а ти підповзаєш і легким рухом руки їх розвалюєш. Але ти знаєш, що буде голосно, тому перед тим закриває очі. Ти завжди закриваєш очі, коли щось голосно. А з закритими очима ти не завжди попадаєш по кубиках, тому ти відкриваєш очі, махаєш знову рукою, все валиш, кубики гуркотять і ти з запізненням закриваєш очі. А потім тішишся. Смайлик «smile»

Ось і все про тиждень. Додам тільки, що возили тебе на плановий огляд. Тепер в тобі 9,2 кг щастя і 74 см радості. І смішна велика голівонька. А ще у тебе уже підпухли ясна і ти вирощуєш два наступних зуба. Гарно їж, гарно спи і будь здоровий, малючок.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Тридцать пятая неделя

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: