[artlabel id="63540"]
0-1, Развитие Малыш сидит в кроватке

Папин блог. Тридцать седьмая неделя

Old date:
Current date: 2018.12.15
New date: 2015.02.06
0
Мальчик-воробушек с каждой неделей становится все старше, осваивает новые умения и навыки. Чему научится и что впервые попробовал

Мальчик-воробушек с каждой неделей становится все старше, осваивает новые умения и навыки. Чему научится и что впервые попробовал малыш на этой неделе?

Малыш сидит в кроватке

Малыш сидит в кроватке — фото: Fotolia.com

Тиждень тридцять сьомий
Про фото. Просто дуркували вдома і робили різні фото вдвох і втрьох. Але мами на фоті немає, бо вона собі там не сподобалася з різних дєвачкових причин. Нічого, колись звикнеш. Не зрозумієш, але звикнеш.

Про борщ. Горобчик, цього тижня трапився перший борщ у твоєму житті. Ще без сала, квасолі і часнику, але уже з м’ясом і буряком. Їсти – їв, але потім до тебе прийшла «швидка Настя». Хоча може це на зуби…

Про зуби. Прорізалися одразу два верхніх передніх. Як сказала мама Katya: «Скоро ти будеш схожий на бобрика».

Про вміння. Ти, Бопелька, навчився тихенько і швиденько вставати не тільки об низькі тупі предмети, що лежать, як ото тато чи подушка, але і сам встаєш в ліжечку чи об високий диван. Але не вмієш швидко і тихо приземлятися. Вмієш швидко і голосно. Так, що твій гуркіт, а потім ревесько чують усі сусіди. А найулюбленіше вміння зараз – стрибати.

Про розмови. Твій словниковий запас, якщо можна так сказати, збільшився на «бабаба» і «бабубу» і «ей» різними інтонаціями.

Про вихідні. Їздили з тобою на шашлики до Сірожи К. на дачу (потім зрозумієш хто це). Ти йому там посміхався більше ніж нам. А потім взяв і заснув на дві години. Природа робить дива.

Такий класичний горобчиний тиждень. Досить вдалий і багатий на події. «Швидку Настю» з хати ще не вигнали, але ми над цим працюємо. Ти ж і далі рости свої зуби, рости сам, будь реготушкою і будь здоровим, Бопелька.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Тридцать шестая неделя

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Редактор:
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: