[artlabel id="62386"]
0-1, Здоровье и уход

Папин блог. Тридцать пятая неделя

Old date:
Current date: 2018.01.20
New date: 2015.01.22
0
Поделиться:
Мальчику-воробушку исполнилось 8 месяцев! Что нового произошло в его жизни на этой неделе? Тиждень тридцять п’ятий Про фото. Бо
Семья с маленьким ребенком - фото

Семья с маленьким ребенком (фото: Burda Media)

Мальчику-воробушку исполнилось 8 месяцев! Что нового произошло в его жизни на этой неделе?

Тиждень тридцять п’ятий

Про фото. Бопелька, фото тижня називаю «наче шось крадеш». Так тебе зловила мама Katya. Отак любиш стояти сам біля дивану і чимось гратися. Інколи падаєш, бо не тримаєш рівновагу, ми тебе ловимо.

Про дати. Якраз у цей день сьогодні тобі 8 місяців. Добрячий з тебе кабачок уже, багато одягу на тебе уже не налазить. Їси майже як дорослий. Гарно горобчикуєш. Ти так любиш горобчикувати, шо вважаєш сон марно потраченим часом.

Про їжу. Починають подобатися овочеві пюре. Це дуже тішить, хоча сумую за тим, як тебе смішно пересмикувало від незнайомого смаку і за твоїм «буеее», коли тобі не подобалася їжа.

Про сміх. Ніколи не знаєш, що тебе може насмішити в той чи інший момент. Це може бути слово, звук, предмет, головне не пропустити. Ти смієшся і настрій покращується. А це зараз так потрібно. Смійся будь ласка.

Такий от твій тиждень, Горобчик. Трошки погано спиш вдень, вночі спиш тривожно. Головне — залишайся бадьорим і веселим качанчиком. І не забувай бути здоровим.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Тридцать четвертая неделя

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Метки:
папин блог
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Войти с помощью: 
Вход
Вход или регистрация через социальные сети:
Регистрация