Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="60880"]
0-1, Здоровье и уход
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Папин блог. Тридцать первая неделя

Old date:
Current date: 2020.06.02
New date: 2014.12.25
0
Мальчик-воробушек вместе со своими родителями готовится к встрече Нового года! Что же интересного произошло на этой неделе? Тиж
Ребенок ползает - фото

Ребенок ползает (фото: Burda Media)

Мальчик-воробушек вместе со своими родителями готовится к встрече Нового года! Что же интересного произошло на этой неделе?

Тиждень тридцять перший

Про фото. Прикрасили міні ялинку для міні чоловічка. Захотіли зробити селфі втрьох і ялинка. Ти, Горобчик, ше не дуже розумієш як позувати, шоб було видно все, тому ялинки видно зовсім трошки. Але думаю, що через пару років ти уже нас будеш вчити щось робити.

Про купання. Фактично від народження ти купався у ванні з кругом на шиї. І от, цього тижня запустили ми тебе знову у вільне плавання. Сидимо, агукаємо один одному, анекдоти розповідаємо, сміємося. А тут затихли і ми з мамою Katya почули підозрілий свист. Виявилося, шо лопнув твій круг і активно випускав повітря. Отак би не почули і під дружній регіт дивилися б, як ти ідеш під воду наче той Титанік. Круг викинули, купаєшся поки на руках.

Про подарунки. Приходив до тебе святий Миколай. Оскільки подушечки в тебе не виявилося, то він позалишав подарунки всюди, де можна було – на ліжку, на кухні, в шафі. Все знайшли, все згризеш.

Про здоров’я. Якраз сьогодні зранку у тебе з’явилися сопельки, перший твій нежить, хрюкаєш навіть. Переживаю, що це я міг тебе трохи заразити, бо кілька днів хворів. Виростеш – дозволю начхати на себе. В прямому сенсі.

Про рухи. Навчився повзти через праву руку. Викидаєш її вперед і потім підтягуєшся, знов викинув – підтягнувся. Повзеш наче накульгуючи. Кумедно виглядає, особливо якшо ти робиш це швидко, до об’єкта, який тебе зацікавив.

Такий от горобчиний тиждень. До тебе приходили гості — двоюрідні тьоті Юля і Наталя, а також Сергій. На носі у тебе перші великі свята, ти уже зараз замріяно дивишся на святкові вогники. Будь щасливим, посміхайся, вилікуй свої соплі і будь здоровим.

 ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Тридцатая неделя

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Метки:
папин блог
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: